Співробітниця MI-5: Ізраїль підірвав власне посольство у Лондоні в 1994 році

СВІТ
15.11.2023, 12:03
Співробітниця MI-5: Ізраїль підірвав власне посольство у Лондоні в 1994 році
Фото: YouTube

Вказану тактику найчастіше використовують лише Тель-Авів і Москва. А ще вони є окупантами, що чинять геноцид волелюбних народів.

Користувачів соціальних мереж шокувало архівне відео колишнього офіцера британської контррозвідки МІ-5 пані Енні Мечон. Вона розповіла, як у 1994 році уряд Ізраїлю санкціонував підрив свого посольства у Лондоні.

У відео розповідається, як ізраїльська спеціальна служба «Моссад» зробила це для того, щоби звинуватити потім у теракті палестинців і уявних «ісламських терористів». Злочин відбувся всупереч намаганню прем'єр-міністра Іцхака Рабіна замиритися з керівником Палестинської автономії Ясіром Арафатом.

Енні Мечон розповіла, що багато арабів — біженців із Передньої Азії на той час отримували політичний притулок у Великій Британії. Це давало певну можливість вільно висловлювати свої погляди та доносити альтернативну інформацію про події у Палестині, яку окупував сіоністський режим.

Цілком очевидно, що деяких ізраїльських чиновників, депутатів, політиків та спецслужбістів, керованих ідеєю сіоністської гегемонії, це не влаштовувало. Їм треба було щось терміново з цим всім робити, щоби заткнути рота захисникам палестинців.

Доволі прикметно, що подібну технологію згодом використало російське ФСБ у 1999 році. Тоді кремлівські спецслужби здійснили серію терористичних актів — вибухів житлових будинків на росії (Волгодонськ, Буйнакськ, Москва), що призвело до численних жертв і розгортання Другої Чеченської війни.

Після тих терактів на росії сформувався запит на так звану «сильну руку». На цю роль вже було підготовано спеціально навчену людину — досвідченого гебіста Владіміра Путіна.

Що було далі всім добре відомо. Залишається тільки констатувати: наскільки ж схожі між собою ФСБ і «Моссад», спадкоємці справи Дзєржинского-Єжова-Бєрії та «обрані» з Юдиного коліна.

До слова, про теракти на росії, влаштовані гебістами, згодом у своїй книзі розповів високопоставлений експрацівник кремлівських спецслужб, а згодом політичний емігрант і опонент путінського режиму Алєксандр Літвінєнко. За висвітлення правди про методи роботи кремлівських терористів його отруїли російські агенти; і він помер у тому ж таки Лондоні.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
вчора, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47