Співробітники СБУ захопили «міністра ДНР» та ще п’ятьох бойовиків

УКРАЇНА
28.11.2014, 10:53
Співробітники СБУ захопили «міністра ДНР» та ще п’ятьох бойовиків

За даними СБУ «міністр ДНР», якого було затримано, шпигував за позиціями українських військових, а його ім’я фігурувало у списках «уряду ДНР», де він числився як «міністр юстиції». Крім цього в ході спецоперації були затримані, ще 5 бойовиків.

Так званий «міністр юстиції» та його поплічник, мешканець с. Маркове Костянтинівського району Донецької області, були інформаторами у бойовиків та збирали інформацію про розташування, кількісний склад та озброєння військових. Передає ТСН.ua.

Крім цього, за минулу добу в зоні проведення АТО контррозвідкою було затримано й жителя Донеччини, що займався коригуванням вогню для бойовиків. За даними слідства, завдання він отримував безпосередньо перед початком обстрілів від «офіцера зв'язку» зі штабу бойовиків.

Відомо, що затриманий скеровував вогонь по силах АТО в районі хутора Таранчук та Степне, зателефонувавши на «гарячу лінію» бойовиків. В той же час, на Луганщині СБУ розпочала кримінальне провадження стосовно екс-голови однієї з громадських організацій.

Встановлено, що затриманий ще у квітні-травні був одним з організаторів та учасників захоплення будівлі СБУ в Луганській області. Згодом, вже у складі терористичних банд, організовував викрадення бойовиками проукраїнських активістів Рубіжного, відповідав за облаштування блокпостів "ЛНР" та координував чергування на них бойовиків.

Також двох таких озброєних "чергових", які охороняли підконтрольну бойовикам територію, затримала у Новотошківці оперативна група СБУ. Раніше повідомлялося, що силовики затримали екс-начальника СБУ, який допоміг бойовикам пробратися до позицій сил АТО.