Сполучені Штати нададуть Україні нову військову допомогу на $275 мільйонів

СВІТ
28.10.2022, 13:19
Сполучені Штати нададуть Україні нову військову допомогу на $275 мільйонів

Допомога США здебільшого спрямована на поповнення боєприпасів для вже наявних систем озброєнь

Пентагон надішле Україні новий пакет зброї та іншої допомоги на суму $275 млн, щоб посилити зусилля з витіснення російських військ із ключових районів на півдні із наближенням зими.

Про це інформує Associated Press із посиланням на американських чиновників.

За їх даними, в американському пакеті, який, як очікується, буде оголошено в п’ятницю, немає жодних нових великих озброєнь.

Натомість допомога США здебільшого спрямована на поповнення  боєприпасів для вже наявних систем озброєнь, зокрема для ракетно-артилерійських систем високої мобільності, відомих як HIMARS, які Україна успішно використовує у своєму контрнаступі проти московії.

Нова допомога надходить після того, як федеральні чиновники оприлюднили зусилля уряду США, спрямовані на те, щоб зброя, передана Україні, не потрапила до рук російських військ, їхніх маріонеток або інших екстремістських угруповань. У плані, оголошеному Державним департаментом у четвер, зазначається, що облік зброї є особливо складним під час активної війни та за відсутності значної американської присутності на місцях.

Американські чиновники стикалися з постійними запитаннями деяких членів Конгресу щодо того, як адміністрація звітує за зброю на мільярди доларів, яка була відправлена ​​в Україну за останній рік.

Але адміністрація неохоче розповідала про свою роботу в цьому напрямку через занепокоєння щодо стану конфлікту та побоювання, що це може стати підказкою для потенційних контрабандистів.

Читайте також:
Полтава
Кілограми свіжих та консервованих овочів, солодощі, макарони й крупи вирушили на передову. Все це зібрали небайдужі селяни Лобачівки.
19 березня, 19:14
Полтава
Свій до свого по своє — гасло українців Буковини Галичини, Волині та Закарпаття міжвоєнного періоду. Нині стало загальнонаціональним.
06 березня, 06:09
Полтава
З міського бюджету на підтримку захисників виділено 2 мільйони 754 тисячі гривень. Тепер у фронтовиків є «очі» для відстеження дій ворога.
05 березня, 19:17
Полтава
Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.
11 лютого, 14:53
Полтава
Поки чиновники у Києві розкрадають гроші платників податків, у регіонах діє цілком протилежна ситуація. Люди активно допомагають захисникам.
12 січня, 12:31
Світ
Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.
01.11.2023, 14:15