Справа ексдиректора КП «Полтавапаливо»

КРИМІНАЛ
15 жовтня, 10:05
Ексочільник ПОКВКП «Полтавапаливо» Микола Горященко
Ексочільник ПОКВКП «Полтавапаливо» Микола Горященко

НАБУ завершило розслідування щодо привласнення майже 13 мільйонів гривень одного із комунальних підприємств Полтавщини.

НАБУ та САП завершили розслідування щодо підозри колишнього в.о. директора одного з комунальних підприємств Полтавщини, чиї дії спричинили мільйонні збитки територіальній громаді.

Підозрюваний всупереч закону ініціював отримання його підприємством поворотної фінансової допомоги від ТОВ у розмірі майже 1,9 млн грн.

Виплата боргу мала статися вже за місяць, але сторони домовились про його погашення шляхом відчуження споруд та будівель підприємства, вартістю нібито 1,8 млн грн, на користь товариства.

Однак реальна ціна переданої нерухомості становила 14,5 млн грн, а саме відчуження відбулося з порушенням законодавства та без згоди власника.

Як наслідок, територіальна громада зазнала збитків на суму 12,7 млн грн.

Нагадаємо, що 29 травня 2024 року за процесуального керівництва прокурора САП детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому виконувачу обов'язків директора ПОКВКП «Полтавапаливо», зловживання якого завдало територіальній громаді майже 12,7 млн грн збитків.

Довідково

В.о. директора підприємства ПОКВКП «Полтавапаливо» у 2019-2021 роках був Микола Горященко.

Справа ексдиректора КП «Полтавапаливо»_1

30 липня Вищий антикорупційний суд відправив під домашній арешт колишнього виконувача обов'язків директора Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо» Миколу Горященка, бо він не вніс заставу.

Раніше антикорупційний суд визначив 1,9 млн грн застави ексдиректору КП «Полтавапаливо». Він не вніс кошти і тому детектив НАБУ просив змінити запобіжний захід на тримання під вартою.

«Клопотання старшого детектива – задовольнити частково. Змінити застосований до підозрюваного (Горященка – ред.) запобіжний захід у вигляді застави на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем його фактичного проживання та заборонити підозрюваному без дозволу детектива, прокурора, слідчого судді або суду залишати житло цілодобово на строк до 31 серпня 2024 року включно, а з 1 вересня 2024 року до 30 вересня 2024 року (але в межах строку досудового розслідування) заборонити залишати житло у нічний час з 22:00 до 06:00 наступної доби», – йдеться в рішенні.

Незрозуміло, чому НАБУ і САП досі не оголосили підозру голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому. Саме під його керівництвом були здійснені багатомільйонні розкрадання на комунальному підприємстві Полтавської обласної ради.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
САП подала позов про визнання необґрунтованими активами житловий будинок загальною площею 242 кв. м та землю під ним.
22 листопада, 16:42
Політика
Місяць тому заступником начальника митного посту «Ягодин» призначено корупціонера Бурдейного.
21 листопада, 11:07
Політика
Катерина Сікора, котра має проблеми з НАЗК, задекларувала велику кількість нерухомості, а також фірми, які оформлені на її родичів.
21 листопада, 10:27
Політика
1 листопада Коболєву було надано дозвіл на виїзд за кордон з 4 по 25 листопада.
20 листопада, 15:15
Кримінал
Чиновник, члени його сім'ї та знайома володіють активами (автомобілі, земля й нерухомість), обґрунтувати придбання яких не змогли
20 листопада, 10:09
Політика
Слуга народу Тетяна Єгорова-Луценко не задекларувала нерухомість у франції на 88 тис. євро, записану на її чоловіка.
19 листопада, 15:01