Справа Епштейна: американський істеблішмент сповнений педофілів

КРИМІНАЛ
05 січня, 14:45
Справа Епштейна: американський істеблішмент сповнений педофілів
Фото: Miami Herald

Католицька Церква може пишатися тим, що виховала свідомих послідовників. Правда всі вони чомусь служать світовому єврейству.

Яскравий випадок — судовий процес довкола педофіла Джеффрі Епштейна, який постачав неповнолітніх у ліжка відомих західних політиків, акторів та музикантів. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на відомості окружного суду Нью-Йорка.

На закритому засіданні, яке відбулося напередодні, 4 січня, з'ясувалося, що професор права з Гарвардського Університету на ім'я Алан Дершовітц не просто так був адвокатом підозрюваного. Він, згідного з результатами слідства, як і педофіл Епштейн, є агентом ізраїльської спеціальної служби «Моссад».

Алан Дершовіц
Алан Дершовітц

Обвинувачі стверджують, що «Епштейн особисто продавав маленьких дівчаток для утіх західних політиків, а також деяких політиків із союзних держав». Виявилося, що українофоб-путініст Біньямін Нетаньягу теж неодноразово навідувався на оргії педофілів на зорі своєї кар'єри.

Крім того, Дершовіц оголосив з екранів телебачення, що «бажання громадян США заглибитися у так званий «список Епштейна» є проявом антисемітизму». Тобто, якщо стороння людина хоче ознайомитися із переліком небезпечних сексуальних злочинців — педофілів, — то вона є «злісним антисемітом».

Допитані слугами Феміди численні жертви, серед яких є відомі кінозірки (скажімо, Кірстен Данст чи сестри-близнючки Олсен), підтвердили, що Алан Дершовітц залякував їх, якщо вони видадуть імена клієнтів Епштейна. Тобто сіоністський режим Ізраїля найняв адвоката для відбілювання злочинів.

Пізніше, а саме під час першої та другої прем'єрської каденції Нетаньягу, Дершовітц захищав його в одному з судів Тель-Авіва, де розглядалися позови палестинців проти єврейської окупації Ґази та Західного берега річки Йордан. Однак тоді справу поклали під сукно і забули.

Показовими стали слова вцілілої жертви, котра припинила тривале мовчання й виступила із заявою на телебаченні. Жінка розповіла про горезвісний «острів утіх» педофілів Епштейна, де її ґвалтували по 3 рази на день; серед клієнтів — Дональд Трамп і... Владімір Путін!

Зазначається, що вона провела 17 років «у власній розкішній в'язниці за мільйони доларів, де мусила обслуговувати сексуальні забаганки хтивих чоловіків. І таких дівчат на острові було багато». Наразі судді заслухали лише невелику кількість жертв, які погодилися на співпрацю зі слідством.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що корпорацію «Disney» також звинуватили у сприянні педофілії на теренах США. Це підтверджують у своїх численних зізнаннях самі юні зірки Голлівуду.

Біньямін Нетаньягу був одним із частих клієнтів Джеффрі Епштейна
Біньямін Нетаньягу був одним із частих клієнтів Джеффрі Епштейна
Читайте також:
Кримінал
Затримано 18-річного хлопця. Тривають необхідні слідчі дії.
15:06
Кримінал
Безкарно тероризувати ціле місто не можна без «владного даху». Саме з кримінальних грошей походить «раптове» багатство прокурорів і слідчих.
12 липня, 20:35
Політика
Шабунін був визнаний непридатним до військової служби і тепер, як він заявляє, може в будь-який момент демобілізуватись
04 липня, 11:42
Політика
Настоятель єпархії УПЦ МП (РПЦ ФСБ) відмовляється звільняти Успенський собор у Володимирі через закінчення договору оренди
02 липня, 18:05
Кримінал
У результаті проведеного комплексу заходів були встановлені двоє фігурантів – чоловіки 21 і 33 років, обидва – жителі інших регіонів
01 липня, 18:28
Політика
Він має дати пояснення щодо розслідування щодо майна його заступника Вербицького
18 червня, 16:05