"Справа Кохновича": + 1 кримінальне провадження проти бандитів у формі

ПОЛТАВА
17.08.2018, 02:26

Пам'ятаєте, як в грудні минулого року бізнесмену Тимофію Кохновичу поталанило? В його помешканні стояла камера, яка зафіксувала, як столичні поліцейські підкидають йому набої, після чого їх самі ж "знаходять", одягають йому кайданки і відправляють до Голосіївського РОВД.

Виявляється, це в київській поліції такий спосіб підзаробити.

Так чого ж Тимофію поталанило? Поталанило, що відео з підкиданням набоїв і його незаконним затриманням БУЛО і спричинило неабиякий розголос. Тимофія відпустили.

Минуло чимало часу і я був переконаний, що бандити в формі покарані. Минулого тижня я зустрівся з Тимофієм і його адвокатом... Почуте і побачене вводить в шок. Система стала на захист перевертнів, навіть коли їх злочин бачили сотні тисяч громадян.

Давайте трохи новин по справі "бандити в формі проти Кохновича".

Станом на ранок четверга ми МАЛИ ситуацію, коли слідчі дійшли висновку, що всю історію з Кохновичем організував один маленький опер Голосіївської поліції Печений.

Все, судячи зі всього, включно з підробкою документів, підкиданням набоїв, їх "знаходженням", незаконним затриманням і утриманням. Лише він підозрюваний. Розслідування фактично завершено і передається до суду.

Його керівник, капітан Тичина, який був присутній під час незаконного затримання, давав наказ, інші 24 співробітники поліції, які незаконно вдерлися додому до Тимофія Кохновича, виявилися ні до чого. Як і безпосередній начальник Голосіївського управління.

Після брифінгу під стінами прокуратури, зустрічі з заступником прокурора Києва Андрієм Андрєєвим ми МАЄМО трохи іншу ситуацію:

- зареєстровано кримінальне провадження за заявою Тимофія Кохновича від (увага!) 17 січня.

Там вже не про службове підроблення, введення в оману, порушення недоторканності житла Печеним йдеться. Там вже йдеться про організаторів, вимагання, перевищення влади, незаконне затримання.

Про тих, хто в формі, зі зброєю від начебто імені українського народу займається організованим бандитизмом.

Я переконаний, що це лише початок. Втім, в цій, як і в інших історіях, важливо не зупинятися. В першу чергу, Тимофію і його родині. В другу, суспільству. Ну, тій його частині, яка розуміє, що від покарання винних залежить захищеність і безпека кожного.

Василь Гацько, співголова політичної партії "ДЕМАЛЬЯНС"

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40