Справа Мендель живе і перемагає

Опінії
17.08.2021, 09:12
Справа Мендель живе і перемагає
Фото: © T-34-152

Чому на світлині немає прес-секретаря Никифорова?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Варіанти: випав, не встиг, боїться мотоциклів, перепрошуємоприспічило,  протверезів, гидує частиною оточення?..

Нам нічого приховувати: ми щоденно і щонощно чекаємо від зеленої потолочі, яка сплутала президентський письмовий стіл із концертним роялем, винятково капості. І станься щось із блазнем приємне, корисне для країни і платників комірного, будьте певні – ми й за це його виквацяємо, знайдемо за що.

Тут не до об`єктивності. Бо для нас ця інфантильна недолугість навіть дихає не по-українськи. Вдихає місцевий життєдайний кисень, а видихає космополітичну сірку.

Відтак, увесь до ноги Квартал-95 законодавча, виконавча, судова і медійна гілки влади в нинішній президентсько-квартальній республіці є співучасником злочину з ознаками повзучого державного перевороту.

Увесь до ноги. Включно з корисними ідіотами, котрі зі штанів вистрибують, доводячи свою щиру відданість служінню українській державі. Мовляв, клоун Зе – одне, а інституція і вони у ній – інше.

Кон'юнктурники ви, кулеби із залужними. Це якраз про таких Тарас Григорович:

Щоб то ближче стати коло самих.
Може вдарять, або дулю дати благоволять,
хоч маленьку, хоч пів-дулі,
аби тілько під самую пику.

А доведеться ж і відповісти за «щирий наївняк». Днями викрили ще одного столітнього нацистського прихвостня. Десь? Так ось ближче – у суботу і з Банкової війнуло паленою гумою. Ви б принюхалися. Державники.

Це ж настільки мають повилазити очі, щоб не бачити руйнування основ ладу, законності, судочинства, підміни понять і нескінченого кавеену?! З епохами, лісо- і просто посадками, непотичним (себто – для родичів) університетом з расистським статутом вже на етапі презентації (по чотири тисячі доларів – лише заслуженим діячам науки з Кривого Рогу), великими і малими крадівництвами, наріками юрченками, китайцями арахаміями, збоченцями яременками?

«А обабіч дороги корабельні сосни з косами». Передражнюємо Савелія, бо то лише поки що – «і тиша»…. Агов, здоровий глузде, де ти?.. Чи зсередини, де все вкрите товстим шаром тієї субстанції, яка не пахне, цього не видно?

Нарешті скинув смушок ще один маскарадник з пулу клевретів зеленої напасті. Поданий нам таким усім із себе рафінованеньким, професіональненьким, компетентненьким, богобоязненьким. «Навченим на помилках Мендель».

Та прес-секретар Зе недовго ходив святим. Й у Сергія Никифорова на люди вилізло зелене підлабузницьке нутро, як виявилося – наскрізь просякнуте юлізмом-менделізмом.

Якщо ще пам'ятаєте, та одіозна дівиця-попередниця, котра подарувала нам цілу низку карколомних ляпів, ще й видала спогад про свої два щасливі роки побіля крісла найвеличнішого лідера сучасності. На тлі того «бестселера», сказав би Йосип Віссаріонович, тьмяніють маркесові «Сто днів одинацтва» і гьотин «Фауст». Юля вилизувала лідера безнастанно і з особливою пристрастю. 

Естафету підхопив новий речник. Коментуючи приїзд практично єврофінальної версії пані канцлерки Ангели з чітким газпромівським душком до України, Никифоров не втримався: «Візит Меркель ще раз доводить, що «про Україну без України ані слова».

Чи вони відразу сліпнуть, переступаючи поріг єрмакової обителі? Це ж треба отаке ляпнути – «без участі Володимира Зеленського наявні у Європі безпекові питання не вирішуються»! Європа хоч про це здогадується? Що саме місцевий клоун вершить долі її націй, держав, політиків і потоків?

Чи це лише нам з дивану видно очевидний, м'яко кажучи, неуспіх Кримської платформи, яку наполеончик подає Аустерліцом? Бо на саміті не буде ні Меркель, ні Макрона, ні Джонсона, ні Байдена.

За усієї поваги до повноважних союзників, котрі згодилися на участь – чергова спроба зовнішньополітичного піару Зе на лідерів першого калібру враження не справила. А перші леді, ймовірно – ще й без Санду, точно не той контингент для розрулення проблем з кейсу «Чий Крим».

Зціпимо, українці, зуби. Мужність, стійкість і програми виживання в дикій природі нам знадобляться вже через місяць-два, коли проти нас об'єднаються теплоенерго, водоканал, енергозбут і альтернативні постачальники газу.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28 липня, 15:58
Політика
Американська конґресвумен українського походження не припиняє боронити батьківщину за океаном, вимагаючи у Вашинґтону вплинути на Київ.
28 липня, 08:12