Справа «Онуру»: у Полтаві відбулося судове засідання щодо тиску на слідчих, які займалися справою розкрадання надр (відео)

11 жовтня, 06:16
ПОЛТАВА

Днями, 9 жовтня в Октябрському районному суді міста Полтави відбулося засідання за позовом слідчого ГУНП Олега Лагути по відстороненню слідчого другого слідчого відділу територіального відділу ДБР Владислава Мішуровського.

Нагадаємо, що 8 серпня представники ДБР спільно з представниками Генеральної прокуратури України увірвалися з обшуком до квартири за місцем проживання до слідчого Олега Лагути, який вів розслідування стосовно незаконного видобутку корисних копалин для компанії «Онур».

Обшуком керував слідчий другого слідчого відділу територіального управління ДБР у місті Полтаві Владислав Мішуровський, який заявив, що обшук проводиться за ухвалою судді Московського районного суду міста Харкова.

Представники ДБР діяли з порушенням норм кримінально-процесуального законодавства, зокрема почали обшук лише з одним понятим. Крім того вони перешкоджали діяльності журналістів. Про це на судовому засіданні неодноразово наголошували адвокати Олега Лагути і сам слідчий. Про деталі обшуку, а також самі обставини тиску, який ДБР здійснює на слідчих, можна прочитати ТУТ.

Не зважаючи на цілий ряд аргументів, суддя Ганна Андрієнко вирішила, що підстав для відсторонення від кримінального провадження Владислава Мішуровського немає. Нагадаємо, що раніше на суддю Андрієнко здійснювався тиск із боку прокурора Генеральної прокуратури України Дениса Ковіна. Імовірно, цей тиск таки подіяв.

Деталі – у відеосюжеті.


Читайте також:
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
вчора, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
вчора, 11:05
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
вчора, 09:55