Справа «Онуру»: у Полтаві відбулося судове засідання щодо тиску на слідчих, які займалися справою розкрадання надр (відео)

ПОЛТАВА
11 жовтня, 06:16

Днями, 9 жовтня в Октябрському районному суді міста Полтави відбулося засідання за позовом слідчого ГУНП Олега Лагути по відстороненню слідчого другого слідчого відділу територіального відділу ДБР Владислава Мішуровського.

Нагадаємо, що 8 серпня представники ДБР спільно з представниками Генеральної прокуратури України увірвалися з обшуком до квартири за місцем проживання до слідчого Олега Лагути, який вів розслідування стосовно незаконного видобутку корисних копалин для компанії «Онур».

Обшуком керував слідчий другого слідчого відділу територіального управління ДБР у місті Полтаві Владислав Мішуровський, який заявив, що обшук проводиться за ухвалою судді Московського районного суду міста Харкова.

Представники ДБР діяли з порушенням норм кримінально-процесуального законодавства, зокрема почали обшук лише з одним понятим. Крім того вони перешкоджали діяльності журналістів. Про це на судовому засіданні неодноразово наголошували адвокати Олега Лагути і сам слідчий. Про деталі обшуку, а також самі обставини тиску, який ДБР здійснює на слідчих, можна прочитати ТУТ.

Не зважаючи на цілий ряд аргументів, суддя Ганна Андрієнко вирішила, що підстав для відсторонення від кримінального провадження Владислава Мішуровського немає. Нагадаємо, що раніше на суддю Андрієнко здійснювався тиск із боку прокурора Генеральної прокуратури України Дениса Ковіна. Імовірно, цей тиск таки подіяв.

Деталі – у відеосюжеті.


Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05