Справа Шеремета: білоруське КГБ таки планувало підірвати журналіста — аудіозапис

ПОЛІТИКА
04.01.2021, 18:59
Справа Шеремета: білоруське КГБ таки планувало підірвати журналіста — аудіозапис
Фото: YouTube

Журналісти Останнього Бастіону ще місяць тому писали про ймовірну причетність спецслужб Білорусі до вбивства Шеремета.

Як відомо, сьогодні, 4 січня, видання EUObserver оприлюднило аудіозаписи  (справжність яких, утім, є непідтвердженою-РЕД) на яких колишній голова КГБ Білорусі Вадим Зайцев ще у 2012 році міг обговорювати можливість убивства журналіста Павла Шеремета. 

"Ось по Шеремету потрібно спрацювати... Зробимо закладку якусь і так далі, щоб цього щура... ані рук, ані ніг не зберуть. Усе щоб було натуральним чином, але це не так впливає на свідомість людей", — твердить голос на записі.

Але ще місяць тому журналісти Останнього Бастіону повідомляли, що слідство у справі Шеремета відмовилося розглядати версію про білоруський слід вбивства.

І ми також пояснювали чому це було абсолютно непрофесійно з боку МВС. 

Ба більше, ми, навіть не маючи жодного доступу до матеріалів справи Шеремета, стверджували, що білоруський слід у справі Шеремета має бути розглянутий як основна версія. Втім ми мали оперативну інформацію та озвучували її зацікавленим особам з метою доведення невинуватості українських військових та волонтерів.

Та ще й писали про тактику дій тоталітарних спецслужб, що стосувалося не лише білоруських чекістів, але і їх старших братів з РФ. 

Сьогодні вже і в соціальних мережах активно коментують інформацію про ймовірних замовників вбивства Шеремета. Та саркастично висловлюються про “таланти” Зеленського та відомства Авакова.

“Дуже цікаво буде подивитися, як слідство Авакова доводитиме зв‘язок Антоненка, Кузьменко і Дугарь з білоруським КГБ. Тим більше вже стільки сил витрачено на те, що довести слід СБУ”, — пише український доброволець Павло Долинський.
   

“Бідний Зеленський, зараз ще виявиться, що не лише Лукашенко замовив вбивство Шеремета, але й Путін - серійний убивця.Кому йому тоді в очі дивитися?”, — написав у себе на сторінці ексміністр Володимир Омелян.
 

“Вбивство Шеремета готували спецслужби Білорусі: опубліковано аудіозапис”, — йдеться на сторінці ФБ Free Dr Kuzmenko.

Там нагадують, що П. Шеремета вбили акурат в річницю першої інавгурації Лукашенко яка відбулася 20.07.1994.
 
Варто відзначити, що російські та білоруські спецслужби мають певну слабкість, — йдеться про символічні дати, які обираються для виконання злочинів. 

Зокрема нагадаємо, що розстріли на київському майдані під час революції Гідності, здійснені підконтрольним агенту Росії Януковичу Беркутом, розпочалися 22 січня 2014 року — в день Соборності України. Щоправда, масові заворушення тоді закінчилися падінням режиму Януковича, але й подальшою втратою Україною Криму. Та не має сумнівів, що плани у кремлівських “кукловодів” були значно амбітнішими — відомо, що вони претендували на весь Південний Схід України.

На заваді тоді став лише колосальний революційний підйом українського народу.

p.s.Сьогодні також стало відомо, що адвокат підозрюваного у вбивстві Павла Шеремета Андрія Антоненка почав вивчати оприлюднені аудіозаписи розмов представників КДБ Білорусі щодо намірів підірвати журналіста.

Тож будемо сподіватися, що невдовзі буде доведена й невинуватість українських військових та волонтерів — Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

Читайте також:
Світ
У разі успіху ця програма значно розширить можливості американського уряду і військових
16 березня, 19:00
Політика
Рівно 20 років тому Марк Цукерберґ разом з однокурсниками створили найбільшу соціальну мережу. Вона була покликана єднати людей у світі.
08 березня, 06:00
Опінії
Українським захисникам не слід чекати на ракети дальньої дії німецького виробництва. Як і на відправлення солдатів Бундесверу.
06 березня, 13:45
Кримінал
Затримано 7 підозрюваних у передачі інформації ізраїльській спеціальній службі. Фігурантами виявилися громадяни Турецької республіки.
06 березня, 08:27
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.
29 січня, 15:40