Справа «вагнерівців» поховає Зеленського як президента, — опозиція

ПОЛІТИКА
25 червня, 13:18
Справа «вагнерівців» поховає Зеленського як президента, — опозиція
Фото: Google

Відтак уже скоро замість пришестя кіношного благодійника Голобородька в Україні станеться пришестя другого узурпатора Януковича.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київської міської ради від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Сергій Таран.

За словами соратника Петра Порошенка, "найвеличніший лідер" зі "слуг народу" по своїй волі ніколи не піде з президентської посади, чого б це йому не коштувало.

«Сенсація мегазашквару інтерв'ю Зеленського навіть не в тому, що він зізнається у відвертих політичних злочинах, як то особистій участі у провалі операції із "вагнерівцями". Сенсація в тому, що бубочці його юристи рано чи пізно розтлумачать кримінальні наслідки цих дій, — які можуть легко статися після його відставки», — зазначив Сергій Таран.

Опозиційний політик переконаний, що коли "гарант" не захоче залишити головне державне крісло на вулиці Банковій, його може "чемно" попросити про це український народ.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", секретні дані по "вагнерівцям" Володимир Зеленський особисто передавав Олександру Лукашенку.

вибір редакції
Читайте також:
Конструкторське бюро отримувало значні контракти від уряду країни окупанта.
17:47
Поліція обшукала квартиру начальника штабу добровольчого батальйону імені шейха Мансура Мусліма Ідрісова.
вчора, 16:25
Геннадій Москаль розповів про дивні обставини у справі замаху на радника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра
25 вересня, 12:22
Хто писав сценарій нападу на Шефіра ?
24 вересня, 16:05
Законопроект про протидію антисемітизму підтримали 283 народні депутати
22 вересня, 17:05