Спроба «перетерти тему» з музою Талією

УКРАЇНА
08.07.2019, 11:02

У преЗе є ще якийсь час на відповідь лідерові партії «Національний Корпус», засновнику полку «Азов», народному депутату України Андрію Білецькому, який ультимативно вимагає від Зе: «Думай. Те». Вимагає того, що новоспеченому «хлопченяті з розумними очима» дається важко і не завжди з огляду на основну професію, освіту, ментальність і чужу Україні гундосяву говірку.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/5d22734708818/

«Ми даємо Володимиру Зеленському добу на адекватну (!!!) відповідь на інформаційний шабаш, який готує Кремль тут, у Києві.

Відповідь має бути адекватною. Лідера держави, яка перебуває у стані війни. Не клоуна, не артиста з олігархічних корпоративів, а Президента», ‒ заявив пан Білецький.

Збиткуватися над охлосом, який підсадив блазня на президентську табуретку, вже навіть не в тренді. Останній зі слуг народу, який оце зараз змоченим у розчиннику №648 ганчір'ям витирає натруджені сортуванням металобрухту руки перед тріумфальним заходом до Верховної Ради України у якості нового обличчя, заґуґлив і знає, що столицею держави Канади є місто Оттава. А Торонто там – як Кривий Ріг тут.

Оцьому розбитному слузі кольорових і чорних металів, відомому у місцевих металургійних колах малому приватному підприємцеві на прізвисько Бляха-Муха та вже й практично нардепові, принаймні, стачило кеби зорієнтуватися у партійній кон'юнктурі моменту. Хоча збудником його партійних амбіцій була фраза, кинута розімлілою від шаурми і уваги кумою: «Васю, у тебе теж є велик, як у Зеленського! Мій – велосипедист нікудишній, а ти ще у мене ого-го-о!». Таке високе поцінування можливостей розбудило у шукачеві металобрухту приховану було глибоку любов до батьківщини і бажання щось зробити для ошуканих Порохом односельців: Васін велик вже на ранок стояв під дверима обласного штабу слуг народу. Під вечір отруйно зелений білборд три на шість метрів з портретом Васі Бляхи-Мухи у вишиванці, міношукачем наперевіс та слоганом: «Знайдемо їх вмєсте!» вже маскував руїни колгоспного дитсадка. Вася заліг неподалік у кукурудзі і ревниво дослухався до сусідської реакції на його політичний вибір. 73 відсотки краян схвально і очікувано сприйняли колір білборду і матюкалися на портрет «нашого Металіста» здебільшого позитивно. Вася, вечеряючи традиційною шаурмою, у стані ейфорії від практично поголовної підтримки електорату допустив було необережність, ляпнув дружині: «Ти, Галько, будеш у мене другою леді». «Я тобі покажу «другою», кобель ненаситний! Ти у мене і хвіртку до тієї мадам Полєжай навіки забудеш!» Але Бляха-Муха, звільняючи неохайну бороду «а ля Стефанчук» на грушоподібному обличчі від залишків шаурми і патьоків соусу «Торчин», на автопілоті заспокоїв істеричку: «Так перша ж – Олена Володимирівна». Дружина надовго замовкла, зважуючи аргументацію свого нардепа Бляхи. Зрештою, проста сільська вчителька української мови і літератури Галя, яка ще в першому турі голосувала за радикальні зміни, змінила гнів на милість – перли у номерах сценаристки «Кварталу» О.В. Зеленської вона ставила вище грубого натуралізму і патетичної лірики Арістофана. «Дивись мені, нардеп! Якщо восени не відкриєш ринок землі, все на тобі пообриваю!». Тішила себе вчителька: «Хоч, блін, і друга, але ж всьо одно – леді».

Бачите, тут – аргументи. А ось натовп у вражаючому здоровий глузд відсотковому співвідношенні на сприйняття очевидного вже не здатен – лавина перепостів оцінки телемосту, як… «першого реального кроку до миру», загрожує Україні черговою Руїною.

P.S. Коли вже заганяли пост на сайт, прийшло термінове повідомлення: рятуючи проросійське реноме Зеленського, Медведчук скасував анонсований телеміст, сміливо поіменований президентом «дешевим и небезпечним піар-ходом».Телеканал NewsOne Тараса Козака, близького до кума російського президента путіна Віктора Медведчука, заявив, що скасовує так званий телемарафон «Надо поговорить» з російським пропагандистським каналом через погрози фізичної розправи.

Вадим Демиденко