США будуть надавати військову допомогу Україні навіть у разі дефолту

СВІТ
13.05.2023, 09:05
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США в Білому домі Джона Кірбі
Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США в Білому домі Джона Кірбі

Підтримка України залежить від асигнувань, які були виділені Конгресом минулого року

Сполучені Штати навіть у разі дефолту матимуть можливість надавати Україні військову допомогу до кінця фінансового року за рахунок виділених Конгресом коштів.

Як інформує медіа агенція "Останній Бастіон" про це на відеобрифінгу повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки при Білому домі Джон Кірбі.

Під час брифінгу у Кірбі запитали, як США скоригують військову підтримку України у разі настання дефолту.

"Що стосується підтримки України, то вона залежить від асигнувань, які були виділені нам Конгресом минулого року. Ми все ще задіємо ці виділені кошти і очікуємо, що зможемо продовжувати робити це до кінця поточного фінансового року (до 30 вересня – ред.)", - наголосив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки при "Білому Домі".

Зауважимо, що без підвищення стелі держборгу уряд США більше не зможе позичати гроші для покриття витрат.

Міністр фінансів Джанет Йеллен заявила, що, якщо Конгрес продовжить не діяти, влада може оголосити дефолт приблизно 1 червня.

Читайте також:
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
вчора, 17:50
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Політика
Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.
07 травня, 21:42
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців. Прохачів притулку із Ґази запрошують до США.
03 травня, 21:38
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34
Світ
Лідер республіканців у верхній палаті Конґресу більше не балотуватиметься до американського парламенту. Він планує зосередитися на здоров'ї.
04 березня, 06:09