США готують новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів, - Reuters

ВІЙНА
09.12.2022, 10:25
США готують новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів, - Reuters

З моменту повномасштабного вторгнення США надали допомоги Україні на 19,1 млрд доларів.

Сполучені Штати мають намір спрямувати Україні новий пакет військової допомоги на суму $275 мільйонів, який передбачатиме нові можливості для боротьби з безпілотниками та посилення протиповітряної оборони.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на Reuters.

Як зазначає видання, про це рішення може бути оголошено вже у п'ятницю 9 грудня.

Пентагон також надасть ракети для HIMARS, 155-мм снаряди, військові автомобілі Humvee та електрогенератори.

Від моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну США надали Києву допомогу у сфері безпеки на суму близько 19,1 млрд доларів.

За інформацією Reuters, Міністерство оборони США зробило два великі замовлення на розширення виробництва артилерійських снарядів 155 мм для Збройних сил України.

За даними видання, перший контракт був засекречений і укладений з компанією General Dynamics Ordnance and Tactical Systems Inc., а другий - на $391 мільйон був підписаний з IMT Defense Corp.

Зазначається, що домовленість про створення нової лінії з виробництва компонентів снарядів, а також на виготовлення їхніх корпусів була укладена наприкінці листопада.

Видання пише, що протягом останніх місяців США намагались збільшити потужності з виробництва боєприпасів. Армія прискорила процес придбання зброї, що позитивно вплинуло на виконання контрактів. Крім того, до вересневої резолюції про внесення правок до оборонних бюджетів США було включено понад пів мільярда доларів для інвестицій у заводи з виробництва боєприпасів.

Читайте також:
Полтава
Кілограми свіжих та консервованих овочів, солодощі, макарони й крупи вирушили на передову. Все це зібрали небайдужі селяни Лобачівки.
19 березня, 19:14
Полтава
Свій до свого по своє — гасло українців Буковини Галичини, Волині та Закарпаття міжвоєнного періоду. Нині стало загальнонаціональним.
06 березня, 06:09
Полтава
З міського бюджету на підтримку захисників виділено 2 мільйони 754 тисячі гривень. Тепер у фронтовиків є «очі» для відстеження дій ворога.
05 березня, 19:17
Полтава
Будинок із дворівневими квартирами споруджено за сучасним дизайном у Нехворощі. Він стане оселею для втікачів від російських загарбників.
11 лютого, 14:53
Полтава
Поки чиновники у Києві розкрадають гроші платників податків, у регіонах діє цілком протилежна ситуація. Люди активно допомагають захисникам.
12 січня, 12:31
Світ
Відібрані у нетверезих латвійських водіїв транспортні засоби послужать ЗСУ. Відповідну ініціативу Міністерства фінансів підтримав уряд.
01.11.2023, 14:15