США готують новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів, - Reuters

ВІЙНА
09.12.2022, 10:25
США готують новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів, - Reuters

З моменту повномасштабного вторгнення США надали допомоги Україні на 19,1 млрд доларів.

Сполучені Штати мають намір спрямувати Україні новий пакет військової допомоги на суму $275 мільйонів, який передбачатиме нові можливості для боротьби з безпілотниками та посилення протиповітряної оборони.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на Reuters.

Як зазначає видання, про це рішення може бути оголошено вже у п'ятницю 9 грудня.

Пентагон також надасть ракети для HIMARS, 155-мм снаряди, військові автомобілі Humvee та електрогенератори.

Від моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну США надали Києву допомогу у сфері безпеки на суму близько 19,1 млрд доларів.

За інформацією Reuters, Міністерство оборони США зробило два великі замовлення на розширення виробництва артилерійських снарядів 155 мм для Збройних сил України.

За даними видання, перший контракт був засекречений і укладений з компанією General Dynamics Ordnance and Tactical Systems Inc., а другий - на $391 мільйон був підписаний з IMT Defense Corp.

Зазначається, що домовленість про створення нової лінії з виробництва компонентів снарядів, а також на виготовлення їхніх корпусів була укладена наприкінці листопада.

Видання пише, що протягом останніх місяців США намагались збільшити потужності з виробництва боєприпасів. Армія прискорила процес придбання зброї, що позитивно вплинуло на виконання контрактів. Крім того, до вересневої резолюції про внесення правок до оборонних бюджетів США було включено понад пів мільярда доларів для інвестицій у заводи з виробництва боєприпасів.

Читайте також:
Війна
Бувають часи, коли історичні суперечки двох сусідніх народів тьмяніють на тлі великої війни, що загрожує знищенням цілому континенту.
18 вересня, 16:42
Політика
Гроші на відбудову, санкції проти агресора, заборона російських рупорів пропаганди, – все це і не тільки демонструє українолюбство Європи.
12 липня, 20:18
Новини
67-а ОМБр виконує завдання на Бахмутському напрямку. Від наявності БПЛА напряму залежить успішність виконання бойових завдань
16 березня, 14:05
Полтава
У будинку полтавського борця сталася пожежа: він потребує допомоги
10 березня, 09:43
Життя
Просимо допомоги у небайдужих для хірурга та викладача Полтавського медуніверситету Максима Безручка
25.11.2022, 11:22