США назвали причину мобілізації на росії

ВІЙНА
21.09.2022, 17:55
Джон Кірбі
Джон Кірбі

США сприймають серйозно загрози кремлівського бункерного щура застосувати ядерну зброю

Оголошення мобілізації на росії є ознакою того, що російський диктатор владімір путін зазнає труднощів.

Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій у Раді нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, якого цитує CNN.

За його словами, та кількість людей, яку хочуть мобілізувати на росії, є значною і вона майже вдвічі більша, ніж була задіяна росією під час початку повномасштабного вторгнення в Україну.

«Це безперечно ознака того, що він (путін - ред.) відчуває труднощі, і ми знаємо, що він зазнав десятки тисяч втрат. У нього жахливий бойовий дух, згуртованість підрозділів на полі бою, командування та управління досі не вирішені. Він має проблеми з дезертирством і змушує поранених повертатися в бій. Так що очевидно, що людські ресурси – це проблема для нього», – заявив Кірбі.

Також представник Білого дому наголосив, що США сприймають серйозно загрози лідера країни-агресора застосувати ядерну зброю і змінюватимуть свої плани відповідно до стратегічної позиції рф.

Читайте також:
Світ
Ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх.
30 вересня, 09:15
Політика
68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.
24 вересня, 20:46
Новини
Група американських консерваторів випустила «картку градації» республіканців у Палаті представників щодо їхньої підтримки України.
19 вересня, 20:35
Світ
Група комуністів -революціонерів спалила кілька американських прапорів біля концерту Джейсона Олдіна в Чикаго.
11 вересня, 16:00
Світ
Одночасно компанія побила свій власний рекорд швидкості польоту
03 вересня, 08:05
Політика
На загал електоральний рейтинг 45-го американського президента не вищий за показники його головних конкурентів серед однопартійців.
06 серпня, 16:01