США оголосили про початок розгортання в Європі БРСД, здатних завдати удару по росії

ВІЙНА
15 березня, 16:45
США оголосили про початок розгортання в Європі БРСД, здатних завдати удару по росії

Загострення конфронтації між США та росією

Після багаторічного невиконання росією договору про ракети середньої дальності, США, нарешті, відмовилися від подальших спроб змусити москву виконувати взяті на себе зобов'язання і зробили кроки, які більш зрозумілі для кремля, ніж якісь договори.

З виходом з Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, Пентагон оголосив про те, що переходить до планового розгортання балістичних ракет середньої дальності на території Європи.

При дальності ураження до 5500 кілометрів, розгорнуті в Європі БРСД можуть дістати до території росії.

Начальник штабу Сухопутних військ армії США генерал Джеймс МакКонвілл сказав, що армія створює «багатопрофільну оперативну групу», з якою зараз проводяться експерименти на Індо-Тихоокеанському театрі військових дій.

«Ми не готові сказати, де він насправді буде розміщений», - сказав він, але відзначив, що міністр оборони Ллойд Дж. Остін III знаходиться «зараз в Тихому океані» і «ведуться великі дипломатичні переговори».

Оперативна група забезпечуватиме «високоточні ефекти дальньої дії та високоточні стрільби на далекі дистанції, і ми будуємо його, так би мовити, поки ми летимо».

За словами МакКонвілла, крім гіперзвукових ракет, ракет середньої дальності та ракет «високоточного удару» в нього, можливо, увійдуть і системи протиповітряної оборони.

Він зазначив, що в оперативної групи є можливості для розвідки, інформаційних операцій, кібернетичної боротьби, радіоелектронної боротьби та космічного простору», - повідомляє видання «Air Force Magazine».

За оцінками фахівців, розгортання БРСД, скоріш за все, буде відбуватися на території Польщі або Румунії, бо при великих дистанціях до російських кордонів, ракети можуть виявитися малоефективними, а на ближніх - будуть знищені прямим ударом.

Фахівці вважають, що у відповідь на подібні дії Пентагону, росія також почне розгортання своїх ракетних комплексів середньої дальності, причому, судячи з усього, в досить великій кількості.

Читайте також:
Воєнні методи та аргументи вважаються більш ефективними, ніж дипломатичні. Прикладом тому палестино-ізраїльське протистояння.
12 травня, 16:36
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18