США планує оголосити дипломатичний бойкот Олімпійських ігор у Пекіні

СПОРТ
06.12.2021, 16:38
США планує оголосити дипломатичний бойкот Олімпійських ігор у Пекіні
Фото: google

Адміністрація Байдена заявляє, що офіційні особи з їхньої країни можуть проігнорувати цю спортивну подію

За інформацією медіа, відповідних заходів буде вжито цього тижня, проте спортсменів вони не торкнуться. Дипломатичний бойкот передбачає відмову офіційних осіб від поїздки до Китаю. Рада національної безпеки обговорювала бойкот «у приватному порядку». Її представники відмовилися коментувати інформацію.

Нагадаємо, що Зимові Олімпійські ігри у Пекіні відбудуться з 4 по 20 лютого 2022 року.

Раніше повідомлялося, що низка країн, включаючи Велику Британію та США, розглядають можливість дипломатичного бойкоту зимової Олімпіади-2022.

"Це знаходиться на розгляді", — сказав Байден, відповідаючи на питання про те, чи вивчає американська адміністрація можливість бойкоту.

Читайте також:
Спорт
Імміграційна та митна поліція США заарештувала колишнього чемпіона WBC
04 липня, 11:04
Спорт
Британський боксер Тайсон Ф'юрі вирішив відновити кар'єру в 2026 році заради третього бою проти українця Олександра Усика.
03 липня, 08:05
Спорт
Перемога Магучіх не врятувала Україну від пониження в класі на командному ЧЄ з легкої атлетики.
29 червня, 23:21
Спорт
Британський експерт: Усик припинив співпрацю з Красюком, бо наближається до завершення кар'єри.
24 червня, 22:39
Спорт
У 1/4 фіналу Ястремська здолала фіналістку US Open-2021 Фернандес.
20 червня, 17:08
Спорт
У ніч на 8 червня на арені «Prudential Center» в американському місті Ньюарк відбувся турнір зі змішаних єдиноборств UFC 316.
09 червня, 10:31