Китайські комуністи хочуть здерти з України $4,5 млрд

СВІТ
29.11.2021, 12:19
Китайські комуністи хочуть здерти з України $4,5 млрд
Фото: Google

Корпорація "Beijing Skyrizon" подала позов до Міжнародного арбітражного суду у Гаазі, вимагаючи від уряду України грошову компенсацію.

Головною причиною названо відмову дозволити китайським комуністам приватизувати стратегічне вітчизняне підприємство "Мотор-Січ".

Відповідну заяву вказаної компанії у скороченому вигляді оприлюднило видання "Global Time", інформує агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що керівництво "Beijing Skyrizon", іменуючи себе інвесторами, хоче аби українська влада виплатила їм $4,5 мільярди за нібито "завдані націоналізацією підприємства збитки".

«Нещодавно пан Ван Цзін, пан Ду Тао та інші китайські інвестори <...> представили позовну заяву та інші доказові матеріали у справі "Мотор-Січ" Постійній колегії Арбітражного суду у Гаазі відповідно до встановлених процедур. У наслідок несправедливого ставлення української держави до нас як інвесторів протягом останніх 5 років та безперервного застосування незаконних заходів ми зазнали значних збитків, як в Україні, так і в Китаї. Це неправомірні заходи та прямі порушення досягнутих між урядами України та КНР угод від 1992 року про залучення і взаємний захист інвестицій», – йдеться у позивній заяві.

Водночас керівництво корпорації "Beijing Skyrizon" сподівається на добру волю та примирення з владою України, але при цьому наголошує, що готове застосувати силовий тиск і використовувати всі можливі юридичні засоби для рішучого захисту своїх законних прав.

«Ми завжди дотримувалися законів і правил у нашій діяльності. Ми рішуче виступаємо проти жорстокого поводження українського уряду, який зловживає концепцією національної безпеки, плутає правильне та неправильне, політизує нормальну економічну та торговельну практику, зловживає державною владою та необґрунтовано придушує китайські підприємства», – висновується у вказаній заяві.

Фактично, китайські комуністи вимагають від Зе-команди відповісти за її "розворот на Схід" грошима пересічних українських платників податків послуговуючися міжнародною Фемідою, що вкотре доводить некомпетентність чинної влади у намаганні прислужитися всім і кожному чужинцю, але не нам із вами.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняні корпорації "Мотор-Січ" і "Оборонні технології" уклали довгострокову угоду з турецькою фірмою "Aselsan".

Читайте також:
Економіка
Богуслаєв про контракт з китайцями
04.03.2021, 20:05
Економіка
Олександр Ярославський зайшов на Мотор Січ разом із китайцями, а син олігарха Богуслаєва купив острів в Італії за €10 мільйонів
04.08.2020, 17:55
Світ
Багаторічне ігнорування Кремлем проблем суб'єктів ресурсної федерації на тлі окупації Криму та частин Сходу України – міна сповільненої дії.
вчора, 21:15
Світ
Для цієї ініціативи «найімовірніше» буде потрібен закон, але не обов'язково
вчора, 13:35
Світ
Військові Сполученого Королівства можуть забезпечити підготовку до 10 тисяч українських військовослужбовців кожні 120 днів
вчора, 12:15
Світ
Недавній візит "вождя багатонаціоналів" до Середньої Азії продемонстрував надважливість регіону для московії. Це її м'яка околиця.
03 липня, 21:45