США почали підгодовувати російських космонавтів, які залишилися без їжі в космосі

СВІТ
19 січня, 16:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Тепер російські космонавти виживуть

Хроніки із життя російської «наддержави».

Американські астронавти почали ділитися з російськими космонавтами на МКС своєю їжею, через те, що у них вичерпалися запаси продовольства. Це, нібито, пов'язано з перенесенням запуску вантажного корабля «Прогрес», який повинен був доставити провізію росіянам, передають росЗМІ.
 
 Про те, що американці почали підгодовувати своїх російських колег, стало відомо завдяки переговорам екіпажу МКС з Землею — їх транслює NASA.
 
Так космонавт Сергій Рижиков повідомив в що американці передали їм 13 контейнерів з харчами. 
 
Зазначається, що старт російського «Прогресу» тепер заплановано на 15 лютого 2021 року.

Зайве говорити, що до того часу, без американської їжі, російські космонавти не вижили б.

Цікаво, що з російськими космонавтами пов'язаний ще один курйоз. Останнього космонавта СРСР Сергія Крикальова після розвалу «країни рад» забули на орбіті. 

Так, 9 травня 1991 року в складі екіпажу «Союз ТМ-12» стартував на орбітальну станцію «Мир». Екіпаж космічної експедиції успішно виконав всі польотні завдання і збирався повертатися додому. Але події серпня 1991 року внесли свої корективи цю подорож.

Крикальову відмовили в поверненні на Землю. Космонавту сказали, що країни, яка його відправила в космос тепер не існує і для його повернення немає грошей.

Сергію довелося залишитися на орбітальній станції «Мир» до прильоту наступного космічного корабля. Замість запланованих 5 місяців роботи в космосі, йому довелося пропрацювати на космічній орбіті ще майже пів року (всього близько року).

Бідолаху космонавта змогли замінити, коли його місце викупила Німеччина під свого бортінженера за 24 мільйони доларів. Сергій Крикальов повернувся додому 25 березня 1992 року. Після посадки з капсули вийшла ледь жива людина з буквами «СРСР» на скафандрі.

США почали підгодовувати російських космонавтів, які залишилися без їжі в космосі_1

Сергія Крикальов

Але і слід відзначити, що Крикальов повернувся згодом у космос — уже у складі американської команди, куди його делегувала РФ.

Тоді під час польоту з американським космічним кораблем сталася надзвичайна подія — відмовила електроніка життєзабезпечення і повітропровід. Не дивлячись на заперечення американської сторони і пропозицію дочекатися дублюючого судна з Землі, «бувалий» космонавт зумів відновити і запустити знову прилади шаттла.

Це викликало захват і подив як американської, так і російської сторони.

Читайте також:
Російська вакцина від коронавірусу косить життя місцевих рабів.
13 квітня, 14:45
Рятувальники закликають земляків бути обережними перебуваючи поблизу водойм.
12 квітня, 17:26
Українські розвідники оприлюднили огляд терористичної активності у світі.
23 березня, 18:38
У зоні нестабільності та небезпеки для українських громадян через нещодавній військовий переворот опинилася Республіка Союзу М'янма.
16 березня, 11:26
Громадські діячі планують перешкодити з’їзду “суддівської нечесті”. Обіцяють прийти з коктейлями.
04 березня, 15:55
А росЗМІ традиційно "брешуть", що 40% жителів Землі бачать Росію наддержавою.
02 березня, 15:45