США погрожують атакувати військові літаки Китаю та РФ

СВІТ
25.12.2020, 17:19
Фото символічне
Фото символічне
Фото: ТСН

Американцям, нарешті, набридли безперервні провокації.

Американським військовим надані ширші повноваження, що дозволяють атакувати літаки й кораблі Росії і Китаю навіть в чужих і нейтральних водах, у разі, якщо буде створена небезпека для американських сил або ж буде порушено міжнародне право, передає видання The Guardian.

"Пентагон попередив, що морські сили США стануть більш рішучими у відповідь на акне полишає свої експансіоністські амбітні плани в Південно-Китайському морі", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у новому важливому звіті, підписаному главами морської піхоти, військово-морського флоту і берегової охорони США, ситуація  в області безпеки різко змінилася.

"У доповіді говориться, що Китай і Росія тепер «агресивні суперники» США, а Китай представляє "найсерйознішу довгострокову стратегічну загрозу", – пише The Guardian.

ЗМІ припускає, що американцям, нарешті, набридли безперервні провокації з російського боку, зокрема регулярні демонстративні відпрацювання атак винищувачів бомбардувальників на американські кораблі, а також дії російських в Сирії, коли російський бронетранспортер на величезній швидкості протаранив американський бронеавтомобіль, в результаті чого троє американських військовослужбовців були госпіталізовані.
 

Читайте також:
Політика
Обговорюватимуть санкції США проти російської нафти.
вчора, 17:35
Війна
У жовтні обидві країни здійснили атаки на пункти вздовж спільного кордону.
26 жовтня, 19:53
Політика
США не планують домовлятися з Китаєм про торгівлю в обмін на зменшення підтримки Тайваню.
26 жовтня, 15:06
Політика
Президент США Дональд Трамп заявив, що Китай суттєво скоротив закупівлі російської нафти, а Індія повністю припинила їх.
26 жовтня, 08:05
Політика
За його словами, китайський лідер також хоче, щоб «це закінчилося».
25 жовтня, 10:32
Політика
Трамп не бачить із боку росії достатнього інтересу та дій для руху в напрямку миру, тому США запровадили санкції проти росії.
24 жовтня, 07:20