США продовжили дозвіл на експорт аграрної продукції та добрив з росії

СВІТ
18 січня, 15:35
США продовжили дозвіл на експорт аграрної продукції та добрив з росії

Санкції не поширюються на виробництво, продаж та транспортування сільськогосподарських товарів

Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) видало новий дозвіл на здійснення операції з контрагентами з московії, пов’язаних із торгівлею сільськогосподарськими товарами, добривами, ліками та медичними приладами.

Як повідомляється на сайті Мінфіну США, генеральна ліцензія 6C замінює видану в липні 2022 року ліцензію 6В.

Згідно з документом, запроваджені США проти московії санкції не поширюються на виробництво, продаж та транспортування сільськогосподарських товарів (у тому числі кормів, насіння та добрив), обладнання, ліків, медичних виробів...

Також продовжено дозволи на операції з паперами телекомунікаційного холдингу VEON, що належить росіянам, та "Транскапіталбанком" для потреб Афганістану.

У липні 2022 року Міністерство фінансів США зняло обмеження, які могли ускладнювати експорт російської сільськогосподарської продукції та добрив, а також постачання до рф ліків та медичних товарів.

Мінфін США тоді наголошував, що США не запроваджували санкцій щодо експорту сільськогосподарської продукції з, до або за участю московії.

Водночас Мінфін США у своєму роз’ясненні констатувало, що пов’язані з експортом сільгосппродукції з московії або за її участі операції могли потрапити під санкції, запроваджені у відповідь на російське повномасштабне вторгнення в Україну.

Це рішення передувало підписанню угод про відновлення експорту аграрної продукції з українських портів, який блокувала московія.

Скасування санкцій, що могли б перешкоджати експорту добрив або продовольства з росії, було вимогою російської сторони у переговорах про розблокування експорту зерна з українських портів на переговорах за участі Туреччини та ООН.

Читайте також:
Спорт
Всі російські клуби та збірні відсторонені від міжнародних змагань через військову агресію проти України.
02 грудня, 21:00
Війна
Одну з них ремонтують на корабельні НАТО.
20 листопада, 18:30
Економіка
Російська нафта через Туреччину потрапляла на грецький НПЗ. Уже звідти нафту продавали до Пентагону, незважаючи на міжнародні санкції.
14 листопада, 19:25
Війна
Московія отримала з Європи та США понад 7 тисяч одиниць стрілецької зброї та понад 8 млн набоїв
08 листопада, 08:25
Світ
Чи дозволить італійський уряд сховати арештовану яхту кремлівського диктатора?
07 листопада, 08:50
Світ
Це може сприяти зменшенню штрафних санкцій для них.
06 листопада, 21:05