США викуплять у Тайваню списані ракетні для України – Taiwan News

СВІТ
15 липня, 06:58
США викуплять у Тайваню списані ракетні для України – Taiwan News

Зенітно-ракетні комплекси MIM-23 Hawk були виведені з експлуатації у червні

Сполучені Штати Америки викуплять списані ракетні комплекси Hawk, які вони раніше продали Тайваню, і нададуть їх Україні в межах пакету військової допомоги.

Про це повідомляє Taiwan News.

Зенітно-ракетні комплекси MIM-23 Hawk були виведені з експлуатації у червні. Їх Штати передадуть українській армії для боротьби з російськими безпілотниками та маловисотними повітряними цілями.

Згідно з регламентом, надлишки продукції військового призначення не можуть бути реалізовані, крім як в особливих випадках, які затверджує міністерство.

За даними Військово-повітряних сил Тайваню, ракети Hawk використовували в 41 бойовому навчанню з 1965 по 2017 роки. Вони успішно вражали цілі – більш ніж у 90% випадків.

Зброя американського виробництва призначена для знищення літаків противника та перехоплення ракет і використовується багатьма іншими державами, зокрема Сінгапуром та Японією.

Тайвань замінить списану зброю на ракету Sky Bow III (ТК-3) місцевої розробки.

Читайте також:
Опінії
Чекаємо, коли демократи і республіканці втомляться чубитися одним із одним. І сподіваємось, що вони це зроблять ще до свят.
06 грудня, 15:35
Політика
Троє впиливових конґресменів із Республіканської партії США пропонують колегам покроковий сценарій. Тобто як Україні перемогти РФ.
06 грудня, 12:09
Війна
Виробництво боєприпасів буде збільшено на десятки мільйонів євро.
05 грудня, 10:39
Війна
Велика Британія передала Україні ракети Martlet, які допоможуть у боротьбі з ворожими дронами.
04 грудня, 17:35
Економіка
З-поміж лідерів, зокрема, Пенсильванія, Техас та Аризона. Натомість серед тих, кому байдуже на смерті українців — заможна Каліфорнія.
29 листопада, 18:22
Війна
Якщо дозволити путіну виграти в Україні, його наступною ціллю може стати один із союзників США по НАТО.
21 листопада, 06:35