США вважають блефом ядерні погрози росії

ВІЙНА
10 травня, 11:36
США вважають блефом ядерні погрози росії

США не спостерігають ознак зміни позиціювання будь-яких носіїв ядерної зброї росії

Нова хвиля ядерних погроз із росії із закликами використовувати тактичну ядерну зброю в Україні або розпочати 3-ту світову війну не призвела до будь-яких реальних змін у позиціонуванні російських ядерних сил.

Про це CNN повідомили високопосадовці Пентагону та Білого дому, знайомі з американськими розвідданими.

За їхніми словами, США не спостерігають ознак висування будь-яких носіїв ядерної зброї росії і тому не змінювали ступінь боєздатності своїх стратегічних сил.

«У нас немає сигналів зміни позиціювання стратегічних сил росії і ми продовжуємо стежити за ситуацією. Ми не побачили нічого, щоб вимагало змінювати позиціювання наших стратегічних сил на цю мить», - сказав представник Ради національної безпеки США.

Раніше повідомлялося, що путін у перші ж дні війни доручив перевести російські ядерні сили у т.зв. «особливий режим бойового чергування», а через рік після початку вторгнення де-факто вийшов із останнього договору зі США щодо обмеження кількості ядерних боєголовок.

У березні путін оголосив про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, керівник якої Олександр Лукашенко заявив, що слідом може отримати і стратегічні ракети.

Після атаки дронів на Кремль, яку російська влада назвала «замахом» на путіна, росіяни заявили, що нібито провели навчання комплексів «Іскандер» - одного з носіїв тактичних ядерних ракет, а речник держдуми В'ячеслав Володін закликав «відповісти зброєю, яка знищить київський режим» .

Ексглава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін, який очолює групу т.зв. військових радників «царські вовки», заявив, що росії, мовляв, «доведеться застосувати тактичну ядерну зброю, якщо контрнаступ України буде успішним».

«Іншого варіанту немає, – стверджував Рогозін. - Відповідно до нашої доктрини, ми маємо повне право на застосування тактичної ядерної зброї. Для того й існує великий урівнювач.

До того моменту, коли явна невідповідність у силах та засобах звичайних озброєнь на користь противника».

Нагадаємо, що раніше низка джерел стверджувала, що США попередили Кремль про неприпустимість застосування ядерної зброї проти України і нібито навіть пригрозили безпосереднім ударом по путіну, якщо така зброя буде застосована.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
В МАГАТЕ "відреагували" на переведення енергоблока ЗАЕС в стан "гарячий зупин". Там заявили про планові профілактичні роботи окупантів.
25 липня, 06:48
Війна
Заколот «фактично зменшив загрозу ядерного конфлікту, оскільки підлеглі з меншою ймовірністю будуть виконувати його накази путіна».
03 липня, 08:15
Новини
Літак може виявляти та ідентифікувати забруднення, спричинені випробуваннями ядерної зброї
01 липня, 20:48
Світ
Бундесвер передав Україні пакет дезактиваційних технологій, які необхідні для очищення від радіоактивних, хімічних та біологічних речовин
30 червня, 06:56
Війна
Російський ядерний тероризм слід сприймати цілком серйозно, бо після цілеспрямованого знищення Каховської ГЕС у центрі уваги Енергодар.
26 червня, 18:16
Війна
Відповідний проєкт резолюції у Сенаті США
23 червня, 10:35