США вводять експортні обмеження для компаній з росії, Китаю, Індії та інших країн

ПОЛІТИКА
13.09.2025, 09:45
США вводять експортні обмеження для компаній з росії, Китаю, Індії та інших країн

Дії всіх структур, щодо яких запроваджуються обмеження, суперечать інтересам національної безпеки.

Міністерство торгівлі США оприлюднило список компаній з росії, Китаю, Індії, Туреччини та інших країн, щодо яких буде запроваджено експортні обмеження. Вони набудуть чинності 16 вересня.

Про це повідомляє сайт Міністерства торгівлі США.

Проєкт документа опубліковано у Федеральному реєстрі США. У ньому зазначається, що під обмеження потраплять 23 китайські компанії, три турецькі, дві — з ОАЕ, по одній — з Індії, Ірану, Сінґапуру та Тайваню.

У Міністерстві торгівлі США вважають, що дії всіх структур, щодо яких запроваджуються обмеження, суперечать інтересам національної безпеки та зовнішньої політики США.

Як пояснює відомство, компанії здійснювали поставки для потреб військово-промислового комплексу росії, а також експортували до країни американську продукцію без необхідного дозволу.

Читайте також:
Війна
Ліндсі Грем заявив, що вдалося досягти угоди з Білим домом щодо нового законопроєкту про санкції проти росії.
10 липня, 21:00
Політика
Суд відмовив у задоволенні позову Петра Порошенка у справі щодо скасування санкцій РНБО проти нього.
10 липня, 11:00
Війна
Італія виступає проти планів Європейського Союзу запровадити санкції проти патріарха російської православної церкви Кирила.
03 липня, 16:29
Політика
Збройні сили Великої Британії перехопили нафтовий танкер російського «тіньового флоту», який намагався пройти через Ла-Манш.
14 червня, 10:31
Світ
За що влада Франції заморозила 17 мільйонів і заарештувала віллу.
31 травня, 12:10
Війна
Рада ЄС продовжила санкції проти людей і структур, причетних до порушень прав людини та репресій у росії ще на рік.
27 травня, 10:32