США за рік конфіскували активи російських олігархів та агентів Кремля на $500 мільйонів

ЕКОНОМІКА
25 лютого, 13:05
США за рік конфіскували активи російських олігархів та агентів Кремля на $500 мільйонів

Україна спромоглася конфіскувати лише два суверенні російські активи за рік.

За рік повномасштабного вторгнення рф в Україну Міністерство юстиції США конфіскувало яхти, нерухомості та інших активів людей, які підтримують російський уряд і ухилилися від санкцій США, на понад $500 млн.

Як пише СNN, спеціальна група KleptoCapture Мін’юсту, до якої входять федеральні прокурори, слідчі та аналітики, націлилася на багатства російських олігархів та агентів Кремля, передає Радіо Свобода.

Зокрема, у межах цих зусиль Міністерство юстиції оголосило позов про цивільну конфіскацію майна на суму $75 млн, що належить підсанкційному російському олігарху Віктору Вексельбергу.

Загалом, як повідомляється, міністерство конфіскувало у олігархів та агентів дві мегаяхти, чотири літаки, а також 10 об’єктів нерухомості.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україна спромоглася конфіскувати лише два суверенні російські активи за рік.

На сьогодні націоналізовано два активи суверенні російські активи. До вторгнення таких активів на території України нарахували 905.

Через рік після повномасштабного вторгнення росії Україна створила нові механізми конфіскації активів пособників режиму владіміра путіна. Однак нині можна навести всього три успішні приклади, коли у справді впливових російських олігархів відібрали їхнє майно. І два приклади, коли відібрали активи у російських державних структур. Процеси затягуються чи то через неідеальну організованість процесу, чи то через свідомий саботаж на окремих ланках. АРМА дуже довго шукає управителів на російські активи. При цьому прокремлівський бізнес знаходить способи заробляти в Україні, навіть попри блокування і арешти.

Читайте також:
Світ
"Міжнародній спільноті зрозуміло, хто є агресором, і хто має нести витрати цієї незаконної війни – росія".
24 травня, 14:05
Війна
Необхідне для російських оборонних компаній обладнання в рф завозять військові підрядники, що уникнули потрапляння в списки санкцій
18 травня, 11:51
Світ
Минулого року до рф було відправлено деталі літаків Boeing, Airbus та інших.
16 травня, 09:07
Економіка
Сумно і прикро, але великі корпорації лишають колись прибутковий для них російський ринок не з власного бажання, а виключно  під тиском.
14 травня, 20:17
Економіка
під санкції може потрапити нафтопровід "Дружба".
14 травня, 10:00
Політика
Захід засуджує дії рф і вважає, що «зараз не час поглиблювати відносини з росією
11 травня, 13:22