США закликали негайно зупинити вбивства, грабежі та насильство росії в Африці

СВІТ
30.06.2021, 22:10
США закликали негайно зупинити вбивства, грабежі та насильство росії в Африці

Постпред США в ООН закликала негайно припинити насильство російських банд найманців в ЦАР.

Вона підкреслила, що в доповіді ООН докладно описані злочини російських найманців в цій країні.

Постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд прокоментувала доповідь організації про насильство з боку російських збройних формувань в Центральноафриканській Республіці, закликавши до його негайного припинення.

«ООН надала докази, в тому числі свідчення очевидців, які детально описують насильство та зловживання, скоєні в Центральноафриканській Республіці найманцями, що діють в якості підрозділу Міністерства оборони росії, - заявила вона. - Ці матеріали включають повідомлення про вбивства мирних жителів російськими найманцями, розграбування власності гуманітарних організацій та інші жахливі діяння».

«Росія повинна негайно припинити насильство, притягнути винних до відповідальності та усунути найманців, які загрожують миротворцям ООН і підривають їх важливу роботу з підтримки миру і безпеки в ЦАР», - підкреслила Томас-Грінфілд.

Згідно з доповіддю ООН, опублікованою агентством Reuters, російські військові та місцевий правлячий режим застосовували насильство стосовно цивільного населення Центральноафриканської республіки, здійснювали масові вбивства, захоплювали школи та займалися пограбуванням у великих розмірах.

Росія направила до ЦАР сотні військових, які діють під виглядом т.зв. ПВК та інструкторів для озброєння та навчання військ правлячого режиму, які ведуть військові дії проти повстанців.

Раніше США, Британія і Франція звинуватили російські військові банди в ЦАР в тому, що вони діють спільно з військами режиму, порушуючи права людини щодо цивільного населення та перешкоджаючи миротворчої діяльності ООН.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Спецслужби країни-агресора давно та активно займаються інформаційним тероризмом, повідомляючи про замінування закладів освіти.
вчора, 08:17
"Шукаємо за піснями "Любе". Як блогери розслідують перекидання військової техніки до кордонів України
17 січня, 14:55
Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення.
16 січня, 18:28
Путіну не потрібна затяжна війна, але він готовий до дій
16 січня, 14:55
Українці більш у 20 країнах світу вийшли на акцію #SayNOtoPutin/СкажиПутіну_НІ
09 січня, 19:05