США закликали негайно зупинити вбивства, грабежі та насильство росії в Африці

СВІТ
30.06.2021, 22:10
США закликали негайно зупинити вбивства, грабежі та насильство росії в Африці

Постпред США в ООН закликала негайно припинити насильство російських банд найманців в ЦАР.

Вона підкреслила, що в доповіді ООН докладно описані злочини російських найманців в цій країні.

Постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд прокоментувала доповідь організації про насильство з боку російських збройних формувань в Центральноафриканській Республіці, закликавши до його негайного припинення.

«ООН надала докази, в тому числі свідчення очевидців, які детально описують насильство та зловживання, скоєні в Центральноафриканській Республіці найманцями, що діють в якості підрозділу Міністерства оборони росії, - заявила вона. - Ці матеріали включають повідомлення про вбивства мирних жителів російськими найманцями, розграбування власності гуманітарних організацій та інші жахливі діяння».

«Росія повинна негайно припинити насильство, притягнути винних до відповідальності та усунути найманців, які загрожують миротворцям ООН і підривають їх важливу роботу з підтримки миру і безпеки в ЦАР», - підкреслила Томас-Грінфілд.

Згідно з доповіддю ООН, опублікованою агентством Reuters, російські військові та місцевий правлячий режим застосовували насильство стосовно цивільного населення Центральноафриканської республіки, здійснювали масові вбивства, захоплювали школи та займалися пограбуванням у великих розмірах.

Росія направила до ЦАР сотні військових, які діють під виглядом т.зв. ПВК та інструкторів для озброєння та навчання військ правлячого режиму, які ведуть військові дії проти повстанців.

Раніше США, Британія і Франція звинуватили російські військові банди в ЦАР в тому, що вони діють спільно з військами режиму, порушуючи права людини щодо цивільного населення та перешкоджаючи миротворчої діяльності ООН.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Московити притягли на північ Харківщини свою найжахливішу наземну зброю. Комплекси ТОС-1А «Солнцепёк» нищать місто Вовчанськ.
24 червня, 21:49
Війна
Наразі відомо про трьох загиблих та 25 поранених
22 червня, 18:00
Політика
Угода між путіним та Кім Чен Ином є «глибоко лякаючою» і «ворожою до США, миру, свободи та справедливості в усьому світі».
21 червня, 17:13
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
14 червня, 10:00
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34