США застерегли турецький бізнес від співпраці з підсанкційними росіянами, - WSJ

СВІТ
23 серпня, 15:43
США застерегли турецький бізнес від співпраці з підсанкційними росіянами, - WSJ

Турецькі компанії ризикують потрапити під санкції США

Мінфін США направив лист до низки бізнес-асоціацій Туреччини з попередженням про ризик потрапити під санкції у разі співпраці з росіянами, проти яких були накладені обмеження.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

У листі заступник міністра фінансів Воллі Адейемо заявив, що турецькі компанії ризикують потрапити під санкції США, якщо вони будуть вести справи з російськими особами, які потрапили під санкції.

The Wall Street Journal пише, що за словами особи, знайомої з листуванням, Адейемо надіслав лист до провідної бізнес-асоціації Туреччини, Турецької промислової та бізнес-асоціації (TUSIAD).

Письмові попередження є активізацією зусиль США спрямованих на те, щоб змусити турецькі установи виконувати міжнародні санкції, накладені на московію після її повномасштабного вторгнення в Україну в лютому.

"Будь-які фізичні та юридичні особи, які надають матеріальну підтримку особам під санкціями США самі знаходяться під загрозою санкцій. Турецькі банки не можуть мати кореспондентські відносини з російськими банками, які потрапили під санкції, зберігаючи при цьому ті самі зв’язки з американськими банками", - заявив Адейемо.

"Прошу взяти до уваги, що відносини з російськими суб’єктами, які перебувають під санкціями, можуть наражати турецькі фінансові установи та бізнес на ризик санкцій", – написав посадовець.

Як повідомляє Wall Street Journal, у результаті Туреччина перетворилася на притулок для російських капіталів.

Наприкінці минулого тижня Міністерство фінансів США повідомило про телефонну розмову заступників міністрів фінансів США і Туреччини, під час якої Воллі Адеємо висловив тривогу з приводу того, що громадяни московії використовують Туреччину для обходу санкцій. Заступник міністра фінансів Туреччини запевнив американського колегу, що турецьким компаніям і громадянам не дозволено порушувати міжнародні санкції.
 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Після схвалення в профільному комітеті резолюція може бути винесена на голосування в Сенат.
13:05
Економіка
Загалом у списку буде 136 осіб, включно з 20 депутатами Держдуми, 22 членами ради федерації рф і трьома віцепрем'єрами
12:10
Економіка
Обмеження запровадять проти фізичних та юридичних осіб.
09:33
Війна
Але обмеження стосуватимуться лише "військових" технологій, а електроніка "подвійного" призначення знову "поза кадром"
05 грудня, 15:35
Новини
Чому Україні варто більше розраховувати на власні сили
05 грудня, 11:58
Новини
За даними CNN, Іран та росія уклали угоду щодо виробництва дронів на початку листопада
22 листопада, 06:55