Проданий на користь армії гараж Матковського виявився "краденим"

ПОЛТАВА
07.10.2014, 13:53

Півтора місяці тому полтавська преса замайоріла заголовками на кшталт «Андрій Матковський продав гараж, щоб допомогти армії».

Матковський під цю акцію навіть створив фонд «Полтавська родина» з акцією «Підтримай наших!». І сповістив про «свою щедрість» начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Полухіна. Той розповів громаді про перший внесок у 107 тисяч гривень, який зробив екс-мер. Матковський запевняє, що навіть продав… власний гараж, щоб допомогти військовим.

«Гаражне» рішення дивним чином співпало з початком передвиборчої кампанії. Але, як встановили журналісти, земельна ділянка на якій розсташований гараж виявилисявся вкраденою у громади міста. Подальше розслідування показало – в руках Матковського опинилось чимало власності Полтави, доки він обіймав впливові посади у місті, і гараж для нього справжня дрібниця, якою можна легко пожертвувати заради красивого піару.

Відділ моніторингу "Останнього Бастіону"


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00