Стартувала Глинська археологічна експедиція

ПОЛТАВА
19.06.2016, 10:53
Стартувала Глинська археологічна експедиція

Глинська археологічна експедиція 2016 року отаборилася й починає черговий сезон розкопок на Глинському археологічному комплексі, пам’ятці національного значення ІХ – XIV ст. Сезон розкопок та дослідження території почнеться 20 червня.

Вантажівка з реманентом та провізією для учасників експедиції.

Учасники Глинської експедиції завтра почнуть черговий сезон розкопок на поселенні 13-14 ст. та більш давньому городищі – 10-11 ст.

– Цьогоріч археологічна група продовжить розкопки попереднього сезону. Ми дослідимо поселення 13-14 ст., а також городище 10-11 ст., – розповів Юрій Пуголовок, керівник експедиції, кандидат історичних наук, співробітник Інституту керамології НАН України.

До археологічної групи ввійшли 50 чоловік. З-поміж них – 30 студентів із Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та Сумського державного педагогічного університету імені А. Макаренка. Також долучилися кандидати історичних наук Ярослав Володарець-Урбанович та Денис Гречко, дирекція історико-культурного заповідника «Більськ», члени Охтирського краєзнавчого музею та Національного музею-заповідника гончарства в Опішному. Експедиція відбувається за підтримки громадської спілки «Останній Бастіон».

Цьогорічні розкопки на Глинському городищі триватимуть до 10 липня. Результати досліджень, фото та відеосюжети з місця подій невдовзі на нашому сайті

Читайте також:
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35