Ставленик Зеленського в МВС ніяк не здолає наркоторгівлю

10 жовтня, 15:15
Ставленик Зеленського в МВС ніяк не здолає наркоторгівлю
Фото: Telegram

Загальновідомо, що проблема наркотиків в Україні доволі серйозна.

І не дарма! Адже за виготовленням і збутом отруйних синтетичних речовин стоять державні службовці різного рангу, які ще й наживаються на цьому.

Іноді у вказаний процес втручаються відповідні правоохоронні структури, що демонструють громадянам хоч якусь боротьбу з наркозлочинністю.

Так, цього тижня Служба безпеки України успішно блокувала незаконну діяльність "підрозділу" міжнародного наркосиндикату "Хімпром", що спеціалізується на виготовленні психотропних речовин.

Вартість вилучених наркотиків (PVP, амфетамін, прекурсорів) за цінами чорного ринку становить понад 30 мільйонів гривень.

Учасників бандугруповання затримано, наразі триває слідство відповідно до відкритого провадження за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України.

Знаково, що аналогічний підрозділ МВС може тільки позаздрити оперативним діям своїх колег із СБУ.

Бо начальник Департаменту протидії наркозлочинності Олександр Гогілашвілі замість реальної боротьби вирішив погратися в громадського активіста.

Він просто зафарбовує балончиком напис адреси чергового наркокубла на стіні будинку одразу навпроти свого робочого місця.

Справді, гідний вчинок того, чиїм прямим обов'язком є: викриття міжнародних наркотрафіків і каналів збуту заборонених препаратів через Інтернет; протидія вуличній торгівлі наркотиками, у тому числі через закладки.

Радимо людині Володимира Зеленського в МВС, ким є Олександр Гогілашвілі, не імітувати боротьбу з розповсюджувачами психотропів, а застосувати комплексний підхід із подолання наркозлочинності.

Добре ще, якщо поліціянт із Зе-команди все ж знищить, а не застосує препарати по старій пам'яті, коли входив до керівництва Міжнародної антинаркотичної асоціації, про що нещодавно повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Вживання психотропних речовин, одержуваних із частин квітучих рослин коноплі, спричиняє незворотні процеси, як розлади психіки.
17 жовтня, 07:51
Результати опитування не несуть жодних юридичних наслідків і є звичайною передвиборчою маніпуляцією.
15 жовтня, 14:34
Під час антинаркотичного рейду в одному з сіл Кобеляцькому районі правоохоронці виявили коноплі розмірами з фруктові дерева.
17 серпня, 09:56
Лохвицькі правоохоронці виявили насадження наркотичних рослин на присадибній ділянці місцевої мешканки.
17 липня, 08:36
Бригада сприяння силам безпеки США днями прибуде до Колумбії для проведення спецоперацій по боротьбі з наркоторгівлею.
28 травня, 11:33
Діяльність інтернет-крамниці з продажу наркотичних засобів припинено правоохоронцями Холодногірського відділку.
27 травня, 10:07