Ставленик Зеленського в МВС ніяк не здолає наркоторгівлю

10.10.2020, 15:15
Ставленик Зеленського в МВС ніяк не здолає наркоторгівлю
Фото: Telegram

Загальновідомо, що проблема наркотиків в Україні доволі серйозна.

І не дарма! Адже за виготовленням і збутом отруйних синтетичних речовин стоять державні службовці різного рангу, які ще й наживаються на цьому.

Іноді у вказаний процес втручаються відповідні правоохоронні структури, що демонструють громадянам хоч якусь боротьбу з наркозлочинністю.

Так, цього тижня Служба безпеки України успішно блокувала незаконну діяльність "підрозділу" міжнародного наркосиндикату "Хімпром", що спеціалізується на виготовленні психотропних речовин.

Вартість вилучених наркотиків (PVP, амфетамін, прекурсорів) за цінами чорного ринку становить понад 30 мільйонів гривень.

Учасників бандугруповання затримано, наразі триває слідство відповідно до відкритого провадження за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України.

Знаково, що аналогічний підрозділ МВС може тільки позаздрити оперативним діям своїх колег із СБУ.

Бо начальник Департаменту протидії наркозлочинності Олександр Гогілашвілі замість реальної боротьби вирішив погратися в громадського активіста.

Він просто зафарбовує балончиком напис адреси чергового наркокубла на стіні будинку одразу навпроти свого робочого місця.

Справді, гідний вчинок того, чиїм прямим обов'язком є: викриття міжнародних наркотрафіків і каналів збуту заборонених препаратів через Інтернет; протидія вуличній торгівлі наркотиками, у тому числі через закладки.

Радимо людині Володимира Зеленського в МВС, ким є Олександр Гогілашвілі, не імітувати боротьбу з розповсюджувачами психотропів, а застосувати комплексний підхід із подолання наркозлочинності.

Добре ще, якщо поліціянт із Зе-команди все ж знищить, а не застосує препарати по старій пам'яті, коли входив до керівництва Міжнародної антинаркотичної асоціації, про що нещодавно повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Викладачі Запорізького медичного коледжу продавали психотропні пігулки через відділення Нової пошти в Полтаві.
30 березня, 15:50
Учасників організованого злочинного угрупування, які перевозили велику партію героїну до Євросоюзу, затримали в Одеському морському порту.
07 січня, 10:07
21-річного мешканця міста Маріуполь, який планував реалізувати так звану альфа-сіль методом закладок, викрили "на гарячому".
26.12.2020, 10:11
До угруповання входило п’ятеро місцевих мешканців, у тому числі колишній поліціянт.
17.12.2020, 14:28
"Великий улов": серед вантажу деревного вугілля парагвайські правоохоронці знайшли психотропні отруйні речовини.
21.10.2020, 11:14