У Зеленського всюди свої люди

16.09.2020, 14:12
У Зеленського всюди свої люди
Фото: МВС

Особливо — серед силових структур, які мають, але не відповідають за дотримання законності та правопорядку.

Департамент протидії наркозлочинності, яким свого часу керував пройдисвіт Ілля Кива, нині очолив не менш "достойний" персонаж з оточення Володимира Зеленського.

Мова про Олександра Генріховича Гогілашвілі.

Він — чоловік багаторічної асистентки чинного "гаранта" Марії Левченко, котрий за сумісництвом обіймає ще й посаду заступника міністра внутрішніх справ.

Читайте також:

Його біографія у мережі ретельно зачищена, про що повідомили на одному з вітчизняних Telegram-каналів.

На сьогодні відомо, що до служби у структурі МВС Олександр Гогілашвілі керував Міжнародною антинаркотичною асоціацію (МАА), за гроші якої лікують наркоманів, алкоголіків та ігроманів.

Раніше МАА називалася Центром здорової молоді й була підрозділом секти "Царство Бога", де Гогілашвілі очолював пресслужбу.

Зауважимо, що так звана "здорова молодь" тісно співпрацювала з прокремлівськими організаціями, зокрема з бандугрупованням "Оплот".

На цьому у лютому 2014 року в інтерв'ю виданню "Бульвар" наголосив колишній керівник харківського Центру Євген Нерух: «Після реабілітації ми не залишаємо людину напризволяще — пропонуємо профільну ресоціалізацію, допомагаємо повернутися у суспільство. У Харкові ресоціалізація спортивна, на базі команди "Оплот" (змішані єдиноборства), а в Москві — це медіа-арт (хлопці ставлять спектакль у театрі Євгєнія Міронова)».

Шоумен і актор Володимир Зеленський — член опікунської ради
Шоумен і актор Володимир Зеленський — член опікунської ради "Центру Здорової Молоді"

До слова, сам Нерух у 2019 році помер від передозування наркотиків, імовірно відібраних у своїх підопічних.

Зеленський теж причетний до МАА, він деякий час спонсорував її діяльність із метою соціальної реабілітації співгромадян.

Відтак нове призначення Гогіашвілі — це така собі допомога, відплата шоумена за рекламу його благодійних вчинків 6-річної давнини.

Бо заступник міністра внутрішніх справ нічим особливим на своїй посаді не запам'ятався, хіба що нишком доповідав в Офіс президента про плани свого безпосереднього начальника — Арсена Авакова.

Читайте також:
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05 лютого, 12:34
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11 січня, 16:25
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27
Тіло загиблої жінки-таксистки знайшли вчора, 16 грудня.
17.12.2020, 17:02
У когось іще є сумніви у тому, на кого працюють послідовники Рюкзакова?
24.11.2020, 15:33