Ставлення громадян Фінляндії до ЄС погіршилося на тлі пандемії коронавірусу

СВІТ
13 травня, 08:53
Ставлення громадян Фінляндії до ЄС погіршилося на тлі пандемії коронавірусу
Фото: Google

Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, оприлюдненого цього тижня аналітичним центром "Elinkeinoelämän Valtuuskunta".

Зокрема, підтримка фінляндців членства своєї країни в ЄС істотно знизилася і на тепер складає 53% у порівнянні з 60% минулої осені.

Вкрай негативно до загальноєвропейських державних інституцій ставляться 20% громадян Фінляндії.

«На таку зміну вплинула проблема співпраці між країнами-членами Євросоюзу під час кризи, спричиненої коронавірусом. Зокрема, розбіжності виникали у питанні закриття кордонів і постачання захисних засобів», — йдеться у висновках соцдослідження.

Читайте також:
На території військового музею міста Міккелі, що в центральній Фінляндії, невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму.
07 серпня, 11:39
Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.
29 липня, 14:00
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01