Степан Чубенко — назавжди 16-річний Герой

Опінії
11.11.2023, 10:30
Степан Чубенко — назавжди 16-річний Герой

Проукраїнському активісту і воротарю краматорського ФК «Авангард» сьогодні виповнилося б 23 роки. Вічна пам'ять і слава тобі, Степане!

Видавець, політв'язень, публіцист

Ще у липні 2014 році окупанти затримали його у Донецьку помітивши синьо-жовту стрічку на рюкзаку. Ідентифікували та встановили особу, що була організатором проукраїнських вуличних маршів у Краматорську.

14-річного хлопця вивезли у селище Горбачево-Михайлівку та піддали тортурам. Вибили зуби, катували, після чого здійснили 5 пострілів у голову.

Тіло закопали у прихованому місці на березі річки. Згодом встановлено локацію таємного поховання хлопця та рештки його тіла передано на підконтрольну частину Донеччини.

Степан є кавалером Ордену «За Мужність» III ступеня та Народним Героєм України. З початком повномасштабки невідомі особи повалили надгробну плиту на могилі хлопця на цвинтарі у місті Краматорськ.

Обставини загибелі Степана Чубенка виразно демонструють інфернальну сутність руссішвайнів. І головне пам'ятати, що під час вбивства канібали узгоджували свої дії за допомогою, саме «русскаґо язика».

Степан Чубенко — назавжди 16-річний Герой_1
Читайте також:
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43
Опінії
Чим довше затягується війна, тим важливішими стають ресурси. А чи відомо вам, який головний ресурс на війні?
23 квітня, 20:32
Полтава
«Зелені ямщики» готуються зустрічати з квітами московитів. Натомість селяни в області вкладаються у нашу спільну перемогу над ворогом.
22 квітня, 19:27
Полтава
Чиновники та депутати нашого краю здебільшого лишаються осторонь війни. Для них ніби не існує нічого, крім глибини власної кишені з грошвою.
18 квітня, 12:27