Степан Чубенко — назавжди 16-річний Герой

Опінії
11 листопада, 10:30
Степан Чубенко — назавжди 16-річний Герой

Проукраїнському активісту і воротарю краматорського ФК «Авангард» сьогодні виповнилося б 23 роки. Вічна пам'ять і слава тобі, Степане!

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Ще у липні 2014 році окупанти затримали його у Донецьку помітивши синьо-жовту стрічку на рюкзаку. Ідентифікували та встановили особу, що була організатором проукраїнських вуличних маршів у Краматорську.

14-річного хлопця вивезли у селище Горбачево-Михайлівку та піддали тортурам. Вибили зуби, катували, після чого здійснили 5 пострілів у голову.

Тіло закопали у прихованому місці на березі річки. Згодом встановлено локацію таємного поховання хлопця та рештки його тіла передано на підконтрольну частину Донеччини.

Степан є кавалером Ордену «За Мужність» III ступеня та Народним Героєм України. З початком повномасштабки невідомі особи повалили надгробну плиту на могилі хлопця на цвинтарі у місті Краматорськ.

Обставини загибелі Степана Чубенка виразно демонструють інфернальну сутність руссішвайнів. І головне пам'ятати, що під час вбивства канібали узгоджували свої дії за допомогою, саме «русскаґо язика».

Степан Чубенко — назавжди 16-річний Герой_1
Читайте також:
Опінії
Головна сила будь-якої армії — це розуміння того, як слід воювати. Найзолотіше багатство війська — це здатність дружити із часом.
08 грудня, 20:38
Опінії
Нічого не відбудеться саме собою. Нічого не буде швидко. Нічого не буде без крові, поту, самопожертви, — затямте це нарешті!
03 грудня, 18:04
Полтава
Микола Москаленко із лав 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони понад рік у боях. На передовій захисник зазнав тяжкого поранення.
01 грудня, 16:00
Опінії
Світ цей дуже, дуже старий. Набагато старший, ніж здається. Наші битви, наші війни — він сміється над цим усім...
22 листопада, 20:31
Політика
Ніхто й ніколи у XXI столітті не платив такої ціни за свою свободу, як українці. Ми втратили Небесну сотню на Майдані, ще тисячі у війни.
21 листопада, 16:37
Опінії
Об'єктивно і математично ми давно мали програти, ще у лютому 2022 року. Але ми не програли ні тоді, не програємо і зараз!
07 листопада, 21:35