«Стіни» на кордоні з Росією поки не буде

ПОЛТАВА
02.10.2014, 14:00
«Стіни» на кордоні з Росією поки не буде

Реалізація проекту «Стіна» тимчасово відкладена. Кабмін змінив виконавця замовлення.

Цю інформацію повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Сергій Астахов.

За словами Астахова, виконавцем проекту спочатку було Міністерство інфраструктури, та минулого тижня його передали прикордонній службі.

Зо його інформацією, постанова Кабінету Міністрів буде опублікована після того, як буде прийнятий і затверджений новий план проекту, а значить новий бюджет та термін виконання.

«Ситуація змінилася – тепер ми виступаємо і замовником, і виконавцем проекту. Після його старту було висловлене зауваження та побажання інших міністерств і відомств. Тепер розроблено нову документацію, яка зараз знаходиться в Кабміні», - пояснив Сергій Астахов.

Крім того, він наголосив, що прикордонна служба ще не отримала 100 мільйонів гривень, які були раніше виділені на реалізацію проекту.

Міністр інфраструктури Бурбак повідомив, що в уряді вирішили змінити виконавця проекту, щоб «раціонально використати час». Він підкреслив, що більше половини кошторису проекту становить вартість обладнання.

За інформацією Бурбака, кошти на «Стіну» з’являться після закінчення проектних робіт.

Держприкордонслужба спростовує повідомлення про відкладення проекту «Стіна». Як проінформували у відділі з питань взаємодії у ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України УНІАН, будівництво «Стіни» виконується на визначених планом ділянках державного кордону у межах Чернігівської, Сумської, Харківської областей.

Нагадаємо, що 26 вересня прес-служба Кабміну повідомила, що перший етап будівництва інженерних споруд проекту «Стіна» планується завершити вже 30 вересня, а на реалізацію проекту уже виділили 100 мільйонів гривень.


Читайте також:
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
вчора, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
вчора, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
вчора, 10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
вчора, 10:30