Страх і ненависть у Мозирі: українські спецпризначенці лютують у тилу ворога

ВІЙНА
20 березня, 21:52
Страх і ненависть у Мозирі: українські спецпризначенці лютують у тилу ворога

Поки кремлівський бункерний щур і його чекістське оточення намагаються знищити Україну, наші захисники зачищають вороже лігво у Білорусі.

Такі відомості з посиланням на джерела у вітчизняних спеціальних службах надав один з анонімних Telegram-каналів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Стверджується, що сьогодні 20 березня у Гомельській області українські воїни разом із білоруськими партизанами завдали нищівного удару по тиловим московитським частинам.

«У Білорусі раптово загинули 25 російських солдатів – згоріли живцем у техніці в Мозирі. Говорять, що це працювала наша спецура з білоруськими патріотами. Друзі зі спецслужб просили передати, що вони лише розпочали. Висадженими залізничними шляхами ми не обмежимося», – йдеться у повідомленні.

Крім того, станом на тепер відомо, що попри спроби Пуйла схилити агрофюрера до активної участі в агресії проти України, білоруська армія не виявляє бажання долучатися до окупантів.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", московитські командири звинуватили кадирівців у поганій підготовці.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Коли ATACAMS бракує як ніколи, бо дальність від кордону України до авіабази "Мачулищі" з МіГ-31К складає близько 225 км
01 листопада, 11:55
Війна
російські військові прибувають до Білорусі
23 жовтня, 15:10
Війна
олександр лукашенко, який називає себе президентом білорусі, офіційно вступив у війну
10 жовтня, 13:00
Кримінал
Білоруська сторона стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі
09 жовтня, 11:05
Кримінал
Кожного разу, коли вусата кремлівська маріонетка з Мінська Алєксандр Лукашенко добре відгукується про Україну, – він відверто бреше.
16 вересня, 20:34
Війна
У Добрушському районі міг впасти, або був збитий гелікоптер
13 квітня, 14:20