Стратеґічна компанія «Нафтогаз» опинилася ​у пастці популізму, — Сергій Фурса

ПОЛІТИКА
29.07.2021, 08:12
Стратеґічна компанія «Нафтогаз» опинилася ​у пастці популізму, — Сергій Фурса
Фото: Капітал

Корупція знову запанувала на вітчизняному ринку газу, а оліґархи зароблятимуть на різниці цін для населення і підприємств.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" і колумніст "Останнього Бастіону" Сергій Фурса.

За його словами, найбагатші люди України, котрі безперешкодно роками грабують народні надра, уміло поновили схеми часів Віктора Януковича.

«Що зараз коїться? Різниця у цінах газу для населення і промисловості вже у 2 рази, а "Нафтогаз" скаржиться, що знову той самий оліґарх (Дмитро Фірташ — прим. ред.), якому, до того ж наш парламент нещодавно пробачив близько 1 мільярда доларів боргу, купує газ за ціною як для населення і продає його промисловості. Приїхали! Ще й очільник "Нафтогазу" запевняє, що компанія збиткова... Так, звісно, "Нафтогаз" ще не перетворився на "чорну діру" і поки не вимагає дотацій. Але... Ключове — на ринок газу знову повернулася корупція і знову оліґархи можуть заробляти на різниці цін. Причина? Стара як світ — популізм», — переконує Сергій Фурса.

При цьому він додає, гарною звісткою для пересічного українця буде цінова стабільність на блакитне паливо ​у 2021 році, проте вже наступного року все може змінитися на гірше: тарифи "полізуть" у гору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всі члени правління НАК "Нафтогаз" отримали 610 мільйонів гривень винагороди у збитковому для компанії 2020 році.

Читайте також:
Війна
Зеленський хоче підкреслити свою боротьбу з корупцією напередодні переговорів про вступ до ЄС
04 лютого, 14:35
Кримінал
Ексочільника ДФС Романа Насірова та його радника підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 722 млн гривень
03 лютого, 11:48
Опінії
Реальне керівництво митницею належало Черкасському, без його звільнення кадрові ротації будуть профанацією
02 лютого, 09:25
Політика
Дружина впливового СБУшника вражає мережу казковими статками
01 лютого, 11:05
Кримінал
Дмитро Сус став відомий тим, що допоміг зняти арешт з 14 газових свердловин компанії Злочевського
31 січня, 12:15