Стратеґічна компанія «Нафтогаз» опинилася ​у пастці популізму, — Сергій Фурса

ПОЛІТИКА
29.07.2021, 08:12
Стратеґічна компанія «Нафтогаз» опинилася ​у пастці популізму, — Сергій Фурса
Фото: Капітал

Корупція знову запанувала на вітчизняному ринку газу, а оліґархи зароблятимуть на різниці цін для населення і підприємств.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" і колумніст "Останнього Бастіону" Сергій Фурса.

За його словами, найбагатші люди України, котрі безперешкодно роками грабують народні надра, уміло поновили схеми часів Віктора Януковича.

«Що зараз коїться? Різниця у цінах газу для населення і промисловості вже у 2 рази, а "Нафтогаз" скаржиться, що знову той самий оліґарх (Дмитро Фірташ — прим. ред.), якому, до того ж наш парламент нещодавно пробачив близько 1 мільярда доларів боргу, купує газ за ціною як для населення і продає його промисловості. Приїхали! Ще й очільник "Нафтогазу" запевняє, що компанія збиткова... Так, звісно, "Нафтогаз" ще не перетворився на "чорну діру" і поки не вимагає дотацій. Але... Ключове — на ринок газу знову повернулася корупція і знову оліґархи можуть заробляти на різниці цін. Причина? Стара як світ — популізм», — переконує Сергій Фурса.

При цьому він додає, гарною звісткою для пересічного українця буде цінова стабільність на блакитне паливо ​у 2021 році, проте вже наступного року все може змінитися на гірше: тарифи "полізуть" у гору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всі члени правління НАК "Нафтогаз" отримали 610 мільйонів гривень винагороди у збитковому для компанії 2020 році.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ця людина стане керівником агентства під час війни і буде очолювати його найближчі чотири роки.
вчора, 19:15
Опінії
Дружина заступника генпрокурора навесні 2022 року вивезла з України 3 890 902 грн для придбання нерухомості в Туреччині.
вчора, 10:44
Кримінал
Ексголові правління НАК «Нафтогаз України» дозволили залишити країну «на декілька днів».
вчора, 06:45
Опінії
А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?
23 лютого, 17:36
Кримінал
Шурма порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
23 лютого, 16:28
Політика
Андрій Єрмак призначив свого очільника на «Київміськбуд».
22 лютого, 16:40