"КРИВАВИЙ ПРОКУРОР" ЯН СТРЕЛЮК

ПОЛТАВА
09.07.2015, 16:00
"КРИВАВИЙ ПРОКУРОР" ЯН СТРЕЛЮК

Сьогодні в Полтаві сесія міськради, на якій пікетували проти підняття тарифів на комунальні послуги, вартості проїзду в громадському транспорті та злочинних дій міського голови Олександра Мамая, відбувалася далеко за межами будівлі. Після словесної полеміки та обміну стусанами в стінах будівлі з нардепом Капліним, Мамай зачинився в кабінеті. Громада й депутати заблокували кабінет очільника Полтави й намагалися його відчинити, але згодом міський голова сам вийшов і спробував накивати п’ятами з приміщення міськради.

Усі полтавські журналісти й ЗМІ підхопили й проковтнули, гарно підкинуту їм "свиню", нібито основні "розборки" були біля будівлі міськради. Але ж організатор цієї провокації був далеко за межами конфлікту. Розпалювати ворожнечу в далеко нестабільній та корумпованій верхівці влади Полтави почав ніхто інший, як сам прокурор Полтавської області Ян Стрелюк. Після сьогоднішньої пролитої крові, прізвисько "кривавий прокурор" надовго причепиться за Яном Володимировичем, оскільки в організованому й спровокованому владному конфлікті постраждала не тільки маріонетка в лиці Шамоти, а й звичайні люди (літнього чоловіка швидка забрала із забиттям голови).

Але руки в Стрелюка вмиті в крові не вперше: їх по лікті в червону рідину прокурор засунув ще задовго до цього "побоїща". Виконувачу обов'язків слідчого Савичеву С.О. Стрелюк дав команду, цитуємо: "Зламати лікаря Владислава Леуса", оскільки той став на заваді "кривавому прокурору", а разом зі своїм колегою, колишнім прокурором Мироновим, Стрелюк хоче фізично усунути головного редактора ГО "Останній Бастіон" Геннадія Сікалова, оскільки публікації його видання й активні дії громадської організації, що викривають злочини Стрелюка, "кривавому прокурору, як кістка в горлі".

Отож, Ян Стрелюк - винуватиць і головний провокатор конфліктів у Полтаві, який дає добру "кришу" злодіям, що діють за його прямими вказівками. Чому досі не покарані винні в нижче перерахованих злочинах, чому за наказом Стрелюка чоловікові, який воює в АТО спалили хату? Людина домагалася справедливості й хотіла зламати хабарницьку систему Стрелюка, але "кривавий прокурор" не гребує чинити правосуддя силовими методами. Ось лише кілька злочинів Стрелюка, які вражають своєю дикістю та масштабами:

Допомагає крадіям газоконденсату 

http://bastion.tv/news/prokuror-poltavshini-viddav-mafiyi-kradiyiv-gazokondensatu-she-odin-kamaz-znaryaddya-zlochinu

Обкрадає лікарні

http://bastion.tv/detection/strelyuk-i-lisak-razom-iz-prompostach-i-k-obkradayut-likarni-rozsliduvannya-ostannogo-bastionu/

Допомагає іншим недосуддям і недопрокурорам, зокрема Лубенському прокурору-хабарнику Кулішу

http://bastion.tv/news/lubenskogo-prokurora-habarnika-vidpustili-za-25-tis-griven/

Купує собі прокурорське крісло 

http://bastion.tv/news/strelyuk-znovu-kupuye-sobi-prokurorske-krislo/

Бере під крило "тітушок" і сепаратистів

http://bastion.tv/news/strelyuk-vzyav-pid-krilo-titushok-i-organizatoriv-torgivli-z-lnr-kremenchucka-samooborona/

ГО "Останній Бастіон" робить запит до Генпрокуратури України, чому "кривавий прокурор" Ян Стрелюк ще досі не люстрований і не сидить за ґратами? Самою люстрацією тут обмежуватися не можна, у розвинених країнах, у Китаї, наприклад, лише б за одне порушення Стрелюка розстріляли, а в прокурора Полтавської області кількість порушень іде на сотні. 

Чи довго проливатиметься кров людей у місті та області, чи довго ще бандити, які ходять під Стрелюком будуть палити людям домівки та шантажувати цивільне населення? Ми чекаємо відповідь від Генпрокуратури України. 

ГО "Останній Бастіон"


Читайте також:
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
вчора, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
вчора, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
вчора, 11:13
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
03 серпня, 19:55