Студенти ПДАА збирали кошти для реабілітації бійців постраждалих в зоні АТО.

ПОЛТАВА
14.11.2014, 15:53
Студенти ПДАА збирали кошти для реабілітації бійців постраждалих в зоні АТО.

В рамках областного проекту «Єдина студентська родина», студенти Полтавської державної аграрної академії факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва провели благодійну акцію під назвою «Тепло студентських сердець». Метою заходу був збір коштів для довгострокової реабілітації бійців з Полтавщини, які постраждали в зоні АТО. Ініціаторами виступили самі студенти академії.

Дійство відбулося 9 листопада в центрі Полтави біля «Львівської кав’ярні». А участь у благодійному заході могли прийняти всі бажаючі полтавці і гості міста. Малеча з задоволенням танцювала з героєм мультфільму Спанч Бобом, а дорослі насолоджувались випічкою від закладу і співали улюблені пісні в караоке.

Зауважимо, що це не перший благодійний захід від студентів ПДАА. Так днем раніше, студенти факультету економіки і менеджменту влаштували веселий флешмоб біля ТРЦ «Київ».

Всі зібрані кошти в рамках студентських акцій були передані у міський відділ у справах молоді та спорту і в подальшому їх отримають бійці, які потребують довготривалої реабілітації після поранень.

Як нам розповіла Тетяна, співорганізатор благодійної акції і по сумісництву заступник студдекана факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва, на цьому студенти ПДАА не зупиняться і продовжуватимуть збирати кошти для мужніх полтавців, які захищають нашу Батьківщину.

Результати проведення благодійних акцій, які проводили студенти полтавських вишів стануть відомими в неділю, 16 жовтня під час фінального концерту в ПД «Листопад».

Марина Левчук


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00