Created with Sketch.

Суб'єктність України заважає Заходу відновити «business as usual» із РФ

30.07.2023, 16:42
Фото: Google

Дії зведених підрозділів Сил оборони України можуть завдати Росії великих втрат, особливо репутаційних, чого так бояться на Заході.

У зв'язку з цим європейці з американцями дають так мало зброї, але постійно схиляють Київ до мирних перемовин із Москвою, обіцяючи власне посередництво.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняній редакції британського суспільного мовника "BBC" висловив керівник благодійного фонду "Повернись живим" Тарас Чмут, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Відомий волонтер і громадський діяч стверджує, що наразі питання переговорів складне та незручне, особливо для українського суспільства зі зрозумілих на то причин, які ігнорують на Заході.

«Питання лише у тому, на яких умовах кожна зі сторін конфлікту вийде на ці перемовини. Вони будуть, бо всі війни завершуються миром і переговорами, і наша війна не стане виключенням. Переконаний, наше завдання – зробити все можливе, аби Україна мала дуже сильні позиції на цих перемовинах. Для того треба активніше просуватися на полі бою.

Але просування на полі бою, – це не тільки повернуті метри нашої території, це і кількість знищеної техніки, це і кількість розбитих військових частин, це деморалізація противника, це ліквідація його командного складу, це зменшення наступального потенціалу противника... В якийсь момент лінія російської оборони може й посипатися, спричинивши незворотні зміни у самій Росії, чого не хочуть західні політики. Вони вірять в якість "червоні лінії" Росії, які ми мінімум 20 разів ламали, доводячи власну суб'єктність.

Однак колись її не було, зараз ми навпаки набуваємо суб'єктність, навіть, якщо нам не даватимуть зброю, робитимемо свою. Якщо Заходу не подобається, як щось прилітає у Крим? Гаразд. Але Крим – це Україна, крапка. Не подобається, що десь у морях тонуть російські кораблі? Ну, послухайте, вони ж нас обстрілюють, тому і йдуть на дно. Ось це суб'єктність. Це те, до чого ми йдемо, порушуючи навіть якість непублічні заборони Заходу, бо ми воюємо у першу чергу за себе, а лише глядачі», – зазначив Тарас Чмут.

Між іншим, як раніше вже повідомляла інформаційна агенція "Останній Бастіон", для політиків в Україні та, на жаль, на Заході розпіарений контрнаступ виглядає за новий серіал, презентований компанією "Netflix".

Читайте також
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи
Політика
Геноцид сам по собі нічому нікого не вчить, а дарма
Опінії
Справжні друзі виявляються лише в скрутні часи, в часи випробувань
Війна
Як Антанта допомагала Україні під час Перших визвольних змагань
Історія
1 ОШБ Да Вінчі веде вкрай важкі бої за Курахове. Батальйону гостро потрібні дрони
Війна
1 ОШБ Да Вінчі провів відкритий турнір зі страйкболу
Новини