Суд Гааги вимагає заарештувати путіна в Монголії

ВІЙНА
31.08.2024, 07:05
Суд Гааги вимагає заарештувати путіна в Монголії

У Монголії, як і інших членів МКС, є «зобов'язання співпрацювати із судом». Це стосується й ордерів на арешт, зокрема щодо путіна.

У пресслужбі Міжнародного кримінального суду підтвердили, що влада Монголії зобов'язана затримати президента рф владіміра путіна, на арешт якого видано ордер.

Про це повідомляє «ВВС». 

Прессекретар Міжнародного кримінального суду Фаді ель-Абдалла сказав «ВВС», що суд покладається на держави-учасниці, включаючи Монголію, у «виконанні своїх рішень».

За його словами, у Монголії, як і інших членів МКС, є «зобов'язання співпрацювати із судом». Це стосується й ордерів на арешт, зокрема щодо путіна.

Поїздка, запланована на вівторок, 3 вересня, стане першим візитом путіна до країни, яка підписала Римський статут МКС, відколи суд виніс ухвалу про його арешт у березні 2023 року. 

Президент рф перебуває у такому розшуку з березня 2023 року. У Монголії 2024 року з'явився свій представник у Міжнародному суді.

У Кремлі тим часом не побоюються можливості арешту путіна під час його візиту. За словами прессекретаря президента, росія має «прекрасний діалог з друзями з Монголії» і «немає переживань» з приводу можливого арешту.

Читайте також:
Війна
Злочини, задокументовані ООН.
26 червня, 15:12
Війна
Le Monde розповів, як росія вбиває мирних у Херсоні.
25 червня, 08:23
Політика
Новий консервативний уряд країни повністю скасував збройове ембарго та заборону на в'їзд для Біньяміна Нетаньягу.
12 червня, 15:05
Війна
«Проблема — у всьому суспільстві»: Фінкельштейн розгромив «Ізраїль» через геноцид у Газі.
08 червня, 14:34
Війна
Цсі ці дії можуть становити кримінальні злочини.
30 травня, 15:31
Війна
Організація Об’єднаних Націй (ООН) уперше внесла росію до щорічного «чорного списку» за сексуальне насильство під час війни.
29 травня, 14:49