Суд звільнив чотирьох водіїв маршруток від штрафів у 17 тис грн  за порушення карантину

ПОЛТАВА
25 березня, 17:50
Суд звільнив чотирьох водіїв маршруток від штрафів у 17 тис грн  за порушення карантину
Фото: Facebook

Апеляційний суд Полтави звільнив 4 маршрутників від сплати 17 тис грн штрафів за перевезення великої кількості пасажирів під час карантину.

Водія автобуса «Богдан» суд першої інстанції оштрафував на 17 тис грн за перевезення 42 пасажирів, замість 22 дозволених. Патрульні зупинили його 12 жовтня торік по вул. Небесної Сотні. 

Того дня водій зупинився на зупинці «Млинзавод», бо в салоні було 5 вільних місць.  Зайшло більше пасажирів, які на його прохання не схотіли вийти.

 «Допустив адміністративне правопорушення через жалість до людей, наявності значного скупчення на зупинці автотранспорту та наростаючого конфлікту тих пасажирів, що відмовлялися виходити, в тому числі 3 пасажири із пільговими посвідченнями», - так пояснив у суді водій. Це відомо з Єдиного держреєстру судових рішень. 

Чоловік подав на апеляцію і виграв, бо це його перше порушення і воно не викликало негативних наслідків. 

Другого водія «Богдана» поліцейські зупинили того ж дня, що і першого маршрутника, за перевезення 30 людей у салоні.
«У той день у салоні було вільне місце і він зупинився на зупинці «Млинзавод». Його увагу відволік пасажир з пільговим проїздом, а до салону зайшли пасажири понад кількість сидячих місць. На вимогу вийти не відреагували, почали обурюватись і водій поїхав далі. Пасажири вийшли на зупинці «Першотравнева», та водія зупинила патрульна поліція», - пояснення водія в матеріалах справи.

Апеляційний суд 19 березня звільнив водія автобуса від сплати штрафа, бо він вперше порушив правила перевезень у період карантину.

Водія «Рути», який їхав за маршрутом «Вакуленці-Автовокзал» поліція зупинила по вул. Сакко. У салоні було 28 пасажирів замість 17 дозволених. Суд першої інстанції 29 січня за це порушення оштрафував водія на 17 тис грн. Він подав на апеляцію. 
Маршрутка не належить водію, він найманий працівник ТОВ «БАС Експрес». У суді водій пояснив, що сума штрафу для родини непосильна. А люди, яким не вистачило місця, дуже просили довезти їх до роботи. Він їх пошкодував і погодився довезти до центру міста.

Водія автобуса «Еталон» на маршруті «Левада-Автовокзал» поліція зупинила із 24 пасажирами замість дозволених 20 ще у вересні.  Суд призначив йому 17 тис грн штрафу, та водій звернувся до апеляційного, бо доказів про кількість пасажирів у салоні автобуса нема. Є лише протокол поліцейських. 

Апеляційний суд визнав порушення водіїв малозначними і звільнив їх від штрафів.

Отже, полтавці зараз не можуть доїхати до роботи, бо громадського транспорту в Полтаві замало. Водіям дозволили возити пасажирів тільки на сидячих місцях. Патрульні вранці зупиняють маршрутників і рахують пасажирів, складають протоколи. Потім одні суди накладають штрафи, а інші їх скасовують! Доки це все діється, на зупинках натовпи обуреного народу.

Читайте також:
З 8 години ранку техніка КП "Декоративні культури" облаштовує місце відпочинку для місцевих иліт
15 травня, 09:54
Музей заповідника «Більськ» створять у приміщенні колишнього дитсадка.
07 квітня, 16:50
Тендер на випуск вагонів прописали під Крюківський вагонобудівний завод – це заява фірми «Термінал-Захід» до АМКУ.
07 квітня, 15:35
Октябрський райсуд Полтави на 10 років засудив терориста так званої «ЛНР» Костянтина Аверіна.
07 квітня, 14:25
МЗС Республіки Болгарія засудило повалення пам’ятника хану Кубрату в Малій Перещепині на Полтавщині.
07 квітня, 12:15
У Диканьці й Котельві заповнені всі ліжка для хворих на Covіd-19. До цих показників наближаються Лубенська, Чутівська і Гадяцька громади.
07 квітня, 09:20