Суддя Кишакевич свідомо приховує експертів

ПОЛІТИКА
01 січня, 10:01
Суддя Кишакевич свідомо приховує експертів

Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.

Відповідний документ за підписом судді Лева Кишакевича виклав на своєму Telegram-каналі правник Ростислав Кравець, передає агенція "Останній Бастіон".

За словами останнього, в Етичній раді відмовляються розголошувати особи експертів через нібито "захист їхніх персональних даних".

«Погодьтеся, аргументація просто геніальна. У принципі, зрозуміло чому Кишакевич Л.Ю. панічно боїться назвати ПІБ зашкварених "експертів" та іноземних агентів, яким розкриватимуть вже персональні дані членів та кандидатів у ВРП. Просто ось цих "експертів" на зарплаті з посольства США в Україні ніхто не сприймає. Що ж, із нового року добиватимемося відповіді через суд», – написав Ростислав Кравець.

Крім того, правник закликав колег визнати суддю Кишакевича недоброчесним за подібне приховування інформації від громадськості.

Водночас як стверджують близькі до Етичної ради джерела, одним з експертів, чиї ім'я та прізвище приховують, є автомайданівець і член Реанімаційного пакета реформ Роман Маселко.

Він один із небагатьох, хто наразі кандидує до Вищої ради правосуддя, але через конфлікт інтересів мусить лишатися утаємниченим, щоби активна частина суспільства не ставила зайвих запитань подібним "антикорупціонерам".

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", суддю-"викривачку" Ларису Гольник також вперто протягують до ВРП.

Суддя Кишакевич свідомо приховує експертів_1
Суддя Кишакевич свідомо приховує експертів_3
Читайте також:
Політика
Правоохоронні органи та спеціальні служби України закривають очі на беззаконня, влаштоване у Дніпрі соратниками Віктора Медведчука.
24 вересня, 09:38
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58