«Суддю Майдану» обрали головою ОТГ від «Слуги народу» – Автомайдан

ПОЛІТИКА
02.12.2020, 15:44
«Суддю Майдану» обрали головою ОТГ від «Слуги народу» – Автомайдан
Фото: unian.ua

Як вам нові обличчя?

Колишнього суддю Вишгородського районного суду Київської області Володимира Підкурганного, який виносив незаконні рішення проти учасників Революції Гідності у 2013-14 роках, обрано головою об’єднаної територіальної громади в цьому ж районі.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook проєкт Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»-Prosud.

«Під час Майдану суддя Підкурганний позбавляв водійських прав учасників автопробігу до Межигір'я. У 2018 році Підкурганного звільнили з посади судді за вчинення істотного дисциплінарного проступку (мова йде саме про рішення щодо активістів Майдану). Але ось у 2020 році – нова кар'єрна сходинка для екссудді. Він обраний головою Димерської селищної ради від партії «Слуга народу», – йдеться в дописі.

Активісти також звертають увагу, що суддя-порушник, знову опинився у владі завдяки партії, що з'явилась, у першу чергу, через запит суспільства на нові обличчя.

Разом з тим, на сторінці ГО «Типовий Димер» у Facebook міститься інформація про результати першої сесії новообраної Димерської селищної ради.

«Депутати проголосували за щомісячне преміювання для Володимира Підкурганного: +300% до окладу та надбавка 50% до окладу (оклад 11 000 грн)», – йдеться у дописі.  
 

Читайте також:
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17 червня, 14:00
Саїф аль-Іслам Каддафі оголосив про висунення своєї кандидатури на президентські вибори, які відбудуться у Лівії в грудні 2021 року.
16 червня, 10:34
У неділю, 13 червня, на території Фінляндської республіки відбулися чергові вибори депутатів орґанів місцевого самоврядування.
14 червня, 11:34
Верховний Суд знову скасував протокол ЦВК, за яким Вірастюк переміг на довиборах у Раду
24 травня, 10:55