«Суддю Майдану» обрали головою ОТГ від «Слуги народу» – Автомайдан

ПОЛІТИКА
02.12.2020, 15:44
«Суддю Майдану» обрали головою ОТГ від «Слуги народу» – Автомайдан
Фото: unian.ua

Як вам нові обличчя?

Колишнього суддю Вишгородського районного суду Київської області Володимира Підкурганного, який виносив незаконні рішення проти учасників Революції Гідності у 2013-14 роках, обрано головою об’єднаної територіальної громади в цьому ж районі.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook проєкт Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»-Prosud.

«Під час Майдану суддя Підкурганний позбавляв водійських прав учасників автопробігу до Межигір'я. У 2018 році Підкурганного звільнили з посади судді за вчинення істотного дисциплінарного проступку (мова йде саме про рішення щодо активістів Майдану). Але ось у 2020 році – нова кар'єрна сходинка для екссудді. Він обраний головою Димерської селищної ради від партії «Слуга народу», – йдеться в дописі.

Активісти також звертають увагу, що суддя-порушник, знову опинився у владі завдяки партії, що з'явилась, у першу чергу, через запит суспільства на нові обличчя.

Разом з тим, на сторінці ГО «Типовий Димер» у Facebook міститься інформація про результати першої сесії новообраної Димерської селищної ради.

«Депутати проголосували за щомісячне преміювання для Володимира Підкурганного: +300% до окладу та надбавка 50% до окладу (оклад 11 000 грн)», – йдеться у дописі.  
 

Читайте також:
Політика
Зеленський підтримав ідею онлайн-голосування на президентських виборах.
вчора, 13:03
Політика
Парламент схвалив нову редакцію виборчого кодексу, згідно з якою громадяни, які проживають за кордоном, не зможуть проголосувати.
17 грудня, 18:56
Новини
Веніславський: Для проведення президентських виборів під час війни потрібні зміни до законів та окремий спецзакон.
12 грудня, 17:39
Опінії
За ініціативи американського президента тема українських виборів знову опинилася в центрі уваги всього світу.
11 грудня, 07:33
Політика
59-річний політик, на ім’я Адольф Гітлер Унона, вдруге балотується на виборах в регіональну раду області Ошана від поселення Омпуджа.
25 листопада, 16:05
Світ
У Сполучених Штатах пройшли перші великі вибори після того, як президентом знову став Дональд Трамп.
05 листопада, 08:39