Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж

ПОЛТАВА
08.02.2018, 06:19

Суддя «герой», суддя «викривач», «майбутня голова Антикорупційного суду» – як преса тільки не називала суддю Октябрського районного суду м. Полтави Ларису Гольник. За іронією долі, проти Лариси Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка зараз відкрито кримінальне провадження за ознакою ст. 190 КК України (шахрайство). Слідчий відділ Полтавського відділення поліції ГУ НП в Полтавській області здійснює досудове розслідування.

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_1

То хто насправді Лариса Гольник – суддя «викривачка», чи суддя «ошукачка»?

Сергій Самохатко вже тривалий час позивається до судді Лариси Гольник і її чоловіка-блогера Ігоря Гавриленка про визнання договору купівлі-продажу гаражу недійсним, відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Лутаєнко Є.Д., мала розлади психіки та згідно експертних висновків, за медичними показаннями не могла усвідомлювати значення своїх дій.

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_3

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_5

Причиною тому – вкрадений подружжям Гольник-Гавриленко гараж, який Самохатку заповіла його бабуся Євгенія Лутаєнко. Металевий гараж розташований саме на подвір'ї будинку в центрі міста, де мешкає суддя.

У заповіті Лутаєнко вказала, що все належне їй майно, буде належати Самохатку за Законом, заповіт від 07.05.2013 року посвідчений приватним нотаріусом Полтавського міського наторіального округу Полтавської області Сидоренко Ю.Ю., зареєстрованого в реєстрі за № 488.

2014 року Ігор Гавриленко почав висувати претензії на гараж, який бабуся заповіла своєму онукові. Претензії Гавриленка базувалися на фіктивному договорі купівлі-продажу.

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_7

Через два дні після складання договору купівлі-продажу, Гавриленко залишив листа у квартирі господарки для її онука. У ньому Гавриленко просив Самохатка звільнити гараж від речей упродовж двох днів. Онук доглядав бабусю і саме він зберігав свої речі в гаражі, право на який здобував після смерті старенької, що в свою чергу і засвідчували сусіди бабусі.

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_9

Але в суді подружжя Гавриленко-Гольник заявляють, що вони рідних власниці гаража не знали і ніколи не бачили, як і не бачили, хто доглядав за старенькою власницею гаража.

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_11

Подружжя Гольник-Гавриленко подавало до Октябрського районного відділу міліції заяву про викрадення Самохатком та його батьками паспорту, документів на квартиру Євгенії Лутаєнко, за якою доглядали Самохатки. Сама Лутаєнко заперечувала факт подачі нею даної заяви до правоохоронних органів.

Але ввімкнемо тверезий глузд: як на вашу думку, бабуся, яка у 86 років мала психічні розлади, могла сама надрукувати заяву на комп’ютері? Це вона підтвердила і працівникам правоохоронних органів.На заяві є відмітка старенької, що вона її не писала. Імовірно, документ надрукували і підсунули для для підпису хвалені «викривачі».

Вірогідно, такі дії та вчинки судді Гольник та її чоловіка, є свідченням наміру заволодіти квартирою сусідки, яка межує з квартирою Гольник.

Суддю «викривачку» Гольник перевіряють за ошукану пенсіонерку та вкрадений гараж_13

Судовий процес у цій справі триває вже четвертий рік. Усі судді Октябрського, Полтавського районного, Ленінського судів взяли самовідвід, тому справа була передана до Київського районного суду. Усі судді, які розглядають справу шахрайства Гольник-Гавриленка, потерпають від постійного тиску, приниження честі та гідності від судді та її чоловіка-блогера. Доказом того – відео судового процесу та «гнівні» чорнушні пости Гавриленка у його Фейсбуці, в яких він дозволяє собі неприховані образи суддів, експертів, свідків та учасників судового процесу.

Суддя Гольник разом із чоловіком систематично не з”являється до суду. Вчергове неявка зафіксована 25.01.2018 року в Київському районному суді.

Причина багаторічної судової тяганини – квартира старенької, яка розташована поруч із гаражем а точніше їх квартири розділяє перестінок, і на яку поклало око подружжя Гольник-Гавриленко.

Четвертий рік родичі Лутаєнко не можуть домогтися свого законного права на спадщину. четвертий рік суддя Гольник і блогер Гавриленко публічно принижують судочинство і людей – учасників процесу.

Щоб закінчити з безкінечним словоблудством та поставити крапки над «і», Сергій Самохатко запрошує Ларису Гольник та Ігоря Гавриленка в ефір телепередачі «Акценти» на телеканалі «Лтава» у зручний для них час. Під час програми родичі старенької покажуть документи та доведуть, що правда на їхньому боці.

Є побоювання, що суддя «викривачка» Гольник і її чоловік-блогер під різними приводами забояться виходити в ефір. Тоді всі ЗМІ справедливо зможуть додати нове прізвисько для судді Гольник – «ошукачка».

Інформація про суддю Гольник:

Суддя Октябрського районного суду в м. Полтава Лариса Гольник, повноваження на здійснення правосуддя закінчилися у квітні 2014 року у зв'язку із закінченням 5-ти річного терміну.

Інформація у судовій справі:

У вищезазначеній справі суддя Октябрського районного суду в м. Полтави Гольник Л. є третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог. Відповідач Гавриленко Ігор та його дружина Гольник Лариса шахрайським шляхом заволоділи металевим гаражем, який розміщений на подвір'ї будинку в центрі міста, де мешкає суддя. Гараж належав померлій сусідці Лутаєнко Є.Д., яка мала розлади психіки та згідно експертних висновків, за медичними показаннями не могла усвідомлювати значення своїх дій.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознакою ст. 190 КК України, стосовно подружжя Гавриленко І.М. та Гольник Л.В. Триває досудове розслідування, яке здійснює слідчий відділ Полтавського відділення поліції ГУ НП в Полтавській області.

Отриману інформація опрацював:

Василь Слив'як

Читайте також:
Полтава
Як і очікувалося, віхола вкрила снігом основні регіональні автошляхи та вулиці обласного центру. Будьте обережні, заметіль досі триває!
27 листопада, 12:16
Полтава
Алла Рябкова прокоментувала повідомлення НАЗК про знайдені у неї необґрунтовані активи.
24 листопада, 08:50
Полтава
У Хоролі оголосили тендер на закупівлю відеоборду за 834 000 ₴.
23 листопада, 11:45
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21 листопада, 15:03
Полтава
На території кількох районів ВКРівці і колишні правоохоронці розмістили туші дохлих свиней і кабанів вздовж нафтопродуктопроводів.
17 листопада, 11:53
Полтава
Між селами Орлик і Придніпрянське Кобеляцької громади під час плавання перекинувся приватний човен. Зникло двоє осіб.
13 листопада, 14:36