Сумські правоохоронці «оголосили війну» незаконним посівам маку і конопель

КРИМІНАЛ
09 червня, 13:07
Сумські правоохоронці «оголосили війну» незаконним посівам маку і конопель

Упродовж травня-вересня 2021 року на території Сумщини триватимуть оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Мак".

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті обласного управління Національної поліції.

Зазначається, що спецоперація спрямована на: виявлення і знищення нелеґальних посівів маку та конопель; знешкодження каналів надходження наркотиків до споживача.

«Головна мета — не допустити витік у незаконний обіг наркотичної сировини. Дії поліції спрямовані на виявлення осіб, які займаються незаконними операціями з наркотичними засобами», — поінформували у пресслужбі ГУ НП у Сумській області.

Наразі правоохоронці планують і проводять рейди задля обстеження як присадибних ділянок, так і земельних угідь загального користування на предмет виявлення нелеґальних посівів маку і конопель.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", перевертнів у погонах, які торгували наркотиками, затримали у Полтаві.

Читайте також:
На території Кам'янсько-Дніпровської об'єднаної територіальної громади виявлено теплицю, облаштовану для вирощування нарковмісних рослин.
05 жовтня, 10:43
Викладачі Запорізького медичного коледжу продавали психотропні пігулки через відділення Нової пошти в Полтаві.
30 березня, 15:50
Учасників організованого злочинного угрупування, які перевозили велику партію героїну до Євросоюзу, затримали в Одеському морському порту.
07 січня, 10:07
21-річного мешканця міста Маріуполь, який планував реалізувати так звану альфа-сіль методом закладок, викрили "на гарячому".
26.12.2020, 10:11