Супермаркети Полтавщини відмовляються маркувати російські продукти

ПОЛТАВА
03.10.2014, 08:49
Супермаркети Полтавщини відмовляються маркувати російські продукти

Кілька мереж роздрібної торгівлі ігнорують дискримінаційну ідею місцевих чиновників посилаючись на її безглуздість.

Клеїти на упакування продуктів російського виробництва «чорну мітку» зокрема відмовилися великі торгівельні мережі Кременчука –« АТБ», «ЕКО» та більшість інших дрібних магазинів.

Раніше голова Полтавської облдержадміністрації видав розпорядження згідно якого товари іноземного, зокрема російського походження мають бути позначені відповідним маркуванням.

Керівники мереж відмовилися слідувати розпорядженню про позначки посилаючись на те, що воно дублює закон про захист прав споживачів.

Разом з цим працівники цих мереж відзначають зменшення обсягу російських продуктів які завозять.

Інформацію про країну виробника вказують місцеві супермаркети «БИЛЛА», «Амстор» і «Оптовичок».


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15