Супутники показали, як американські міста занурюються у воду

10.03.2024, 07:51
Супутники показали, як американські міста занурюються у воду
Фото: Live Science

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) приголомшило прогнозом на майбутнє.

Співробітники поділилися з громадськістю своїм аналізом знімків, зроблені орбітальними апаратами. Вони показують, що у період із 2007-2020 років земля під містами Нью-Йорк, Балтімор і Норфолк опускалася у середньому на 1-2 міліметри на рік.

Однак нове дослідження науковців зосереджує увагу на тому, що темпи осідання ґрунту зросли вдвічі, а то й утричі. Зазначається, як невдовзі низинні місцевості прибережних американських мегаполісів на Атлантиці будуть цілком поглинені океанічною водою.

«Наші дані нового дослідження доводять, що мінімум 867 000 об'єктів нерухомості та інфраструктури (автомагістралі, залізниці, греблі, аеропорти та греблі) вже зараз перебувають у зоні ризику підтоплення. Яскравий тому приклад — Чарльстон у Південній Кароліні, який втратив 50% свої колишньої території. Населений пункт опускається зі швидкістю 5 міліметри на рік», — прокоментували своє дослідження співробітники NASA.

Між іншим, раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачів про те, що Німеччина зазнала рекордного підтоплення за останні 100 років. Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель припинили ховати небіжчиків.

Супутники показали, як американські міста занурюються у воду_1
Читайте також:
Життя
Штучний інтелект допоміг американським науковцям виявити до 300 виразів морди чотирилапих улюбленців. Вивчення лицьових сигналів тривають.
вчора, 21:47
Життя
Під час експерименту з'ясовано вплив часток синтетичного полімеру на різних етапах життя гризунів. Людей виявлені зміни теж стосуються.
13 січня, 12:34
Життя
Завдяки імунній системі ми маємо шанс протистояти прихованим загрозам.
01 січня, 11:27
Життя
Скільки саме нейронів, кровоносних судин і інших елементів роблять нас такими, якими ми є?
31.12.2024, 11:07
Життя
Мозок представників виду Homo sapiens sapiens опрацьовує інформацію зі швидкістю близько 10 біт на секунду. Науковцям вдалося з'ясувати це.
29.12.2024, 18:41
Історія
Прадавні геноми, — останнє слово у питанні про походження індоєвропейських мов. Науковці знову приголомшили широкий загал.
29.12.2024, 14:07