Супутники показали, як американські міста занурюються у воду

10 березня, 07:51
Супутники показали, як американські міста занурюються у воду
Фото: Live Science

Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) приголомшило прогнозом на майбутнє.

Співробітники поділилися з громадськістю своїм аналізом знімків, зроблені орбітальними апаратами. Вони показують, що у період із 2007-2020 років земля під містами Нью-Йорк, Балтімор і Норфолк опускалася у середньому на 1-2 міліметри на рік.

Однак нове дослідження науковців зосереджує увагу на тому, що темпи осідання ґрунту зросли вдвічі, а то й утричі. Зазначається, як невдовзі низинні місцевості прибережних американських мегаполісів на Атлантиці будуть цілком поглинені океанічною водою.

«Наші дані нового дослідження доводять, що мінімум 867 000 об'єктів нерухомості та інфраструктури (автомагістралі, залізниці, греблі, аеропорти та греблі) вже зараз перебувають у зоні ризику підтоплення. Яскравий тому приклад — Чарльстон у Південній Кароліні, який втратив 50% свої колишньої території. Населений пункт опускається зі швидкістю 5 міліметри на рік», — прокоментували своє дослідження співробітники NASA.

Між іншим, раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачів про те, що Німеччина зазнала рекордного підтоплення за останні 100 років. Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель припинили ховати небіжчиків.

Супутники показали, як американські міста занурюються у воду_1
Читайте також:
Світ
Під час дослідження проаналізовано майже 8000 записів про смерть чотирилапих улюбленців. Їх взяли у британських ветеринарних клініках.
13 травня, 12:34
Життя
Міжнародна команда науковців дослідила функціонал і зовнішність земного ядра. Їхня мета — з'ясувати, який у нього тип теплової конвекції.
23 квітня, 21:41
Життя
Деякі пробіотики сприятливо впливають на організм під час низки захворювань, зокрема метаболічних. Раніше на це не звертали уваги.
21 квітня, 19:49
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Історія
У Теотіуакані виявили сліди кількох давніх землетрусів. Перші із них сприяли процвітанню міста, а останнє — його остаточному занепаду.
17 квітня, 21:49
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39