Німеччина зазнала рекордного підтоплення за останні 100 років

07 січня, 13:57
Німеччина зазнала рекордного підтоплення за останні 100 років
Фото: Bild

Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.

Відповідні кадри з Ольденбурґа, Гамбурґа, Ганновера і навіть Ляйпциґа з Дрезденом виклало видання Norddeutscher Rundfunk. Жителів попередили про можливу евакуації через тривалу негоду, адже рівень води у басейні річки Ельба продовжує невпинно зростати.

Так, зокрема, ситуація у Нижній Саксонії досі залишається напруженою: частина населення зголосилася добровільно тимчасово виїхати доки повінь не спаде; решта відмовляється залишати домівки, побоюючись мародерства. Водночас німецькі надзвичайники зводять багатокілометрову мобільну греблю — на випадок, якщо основна вже не зможе протистояти потокам води.

Своєю чергою, влада Бремена, Гамбурґа та Ольденбурґа запровадили тижневу заборону на поховання, всі цвинтарі зачинені мінімум до 12 січня з можливістю подальшої пролонгації терміну. Ґрунтові води піднялися так високо, що покійників довелося б класти не у землю, а у брудну воду.

Між іншим, раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачів про те, як рівень світового океану зростає вдвічі швидше, ніж прогнозували екологи з науковцями. Глобальні кліматичні зміни спричинили незворотні процеси, наслідком чого стало зростання рівня світового океану, а отже зменшення суходолу.

Німеччина зазнала рекордного підтоплення за останні 100 років_1
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25
Життя
Діти з окупованої торік росіянами перлини Приазов'я отримали іграшки, розмальовки, книжки та солодощі. Все це з рук наших захисників.
06.12.2023, 14:26