Світ без росії нам не потрібен: медведєв знову погрожує людству апокаліпсисом

ВІЙНА
27 лютого, 11:10
Головний поціновувач продукції Apple у рф
Головний поціновувач продукції Apple у рф

путінський карлик медведєв оголосив, що питання існування росії " вирішуватиметься разом із питанням існування всієї людської цивілізації "

Заступник керівника Радбезу рф дмитро медведєв заявив, що якщо постане питання про існування росії, під питанням буде існування самої людської цивілізації.

Про це він написав у статті для російського видання, інформує медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Українську правду. 

Залишки ядерного щита срср
Залишки ядерного щита срср

"Якщо серйозно постане питання про існування самої росії, воно буде вирішено аж ніяк не на українському фронті. А разом із питанням подальшого існування всієї людської цивілізації. І тут не повинно бути жодних двозначностей. Світ без росії нам не потрібен".

Крім того, колишній президент рф заявив, що якщо Захід не перестане "накачувати київський режим зброєю", перешкоджаючи переговорам між москвою та Києвом, світ перетвориться на "радіаційні димні завали".

"Наші вороги займаються саме цим, не бажаючи зрозуміти, що їхні цілі свідомо ведуть до тотального фіаско. Програшу для всіх. Краху. Апокаліпсису. Коли про колишнє життя доведеться забути на століття, поки не перестануть випромінювати радіацію димні завали", - погрожує він.

Водночас Медведєв заявляє, що росія "такого не допустить".

"Західні країни із сателітами – лише 15% населення планети. Нас набагато більше, і ми набагато сильніші. Спокійна міць нашої великої країни та авторитет її партнерів – запорука збереження майбутнього для всього нашого світу", - вважає він. 

Так багато цікавого в одній заяві. Персона самого медведєва це лакмусовий папірець який має вказувати розвідці та ФСБ, як реагує світ на його заяви. Інший цікавий момент, зникла теза про Крим, як червону лінію застосування ядерної зброї. "Якщо серйозно постане питання про існування самої росії", фраза яка каже про те, що червона лінія дещо змістилася. Погрози ж ядерним апокаліпсисом це просто жага ультимативного впливу на партнерів, але війна це не про кількість населення, це про технології, промисловість, та можливість її мобілізувати - Ред. Останній Бастіон

Читайте також:
Війна
В МАГАТЕ "відреагували" на переведення енергоблока ЗАЕС в стан "гарячий зупин". Там заявили про планові профілактичні роботи окупантів.
25 липня, 06:48
Війна
Заколот «фактично зменшив загрозу ядерного конфлікту, оскільки підлеглі з меншою ймовірністю будуть виконувати його накази путіна».
03 липня, 08:15
Новини
Літак може виявляти та ідентифікувати забруднення, спричинені випробуваннями ядерної зброї
01 липня, 20:48
Світ
Бундесвер передав Україні пакет дезактиваційних технологій, які необхідні для очищення від радіоактивних, хімічних та біологічних речовин
30 червня, 06:56
Війна
Російський ядерний тероризм слід сприймати цілком серйозно, бо після цілеспрямованого знищення Каховської ГЕС у центрі уваги Енергодар.
26 червня, 18:16
Війна
Відповідний проєкт резолюції у Сенаті США
23 червня, 10:35