Світ без росії нам не потрібен: медведєв знову погрожує людству апокаліпсисом

ВІЙНА
27 лютого, 11:10
Головний поціновувач продукції Apple у рф
Головний поціновувач продукції Apple у рф

путінський карлик медведєв оголосив, що питання існування росії " вирішуватиметься разом із питанням існування всієї людської цивілізації "

Заступник керівника Радбезу рф дмитро медведєв заявив, що якщо постане питання про існування росії, під питанням буде існування самої людської цивілізації.

Про це він написав у статті для російського видання, інформує медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на Українську правду. 

Залишки ядерного щита срср
Залишки ядерного щита срср

"Якщо серйозно постане питання про існування самої росії, воно буде вирішено аж ніяк не на українському фронті. А разом із питанням подальшого існування всієї людської цивілізації. І тут не повинно бути жодних двозначностей. Світ без росії нам не потрібен".

Крім того, колишній президент рф заявив, що якщо Захід не перестане "накачувати київський режим зброєю", перешкоджаючи переговорам між москвою та Києвом, світ перетвориться на "радіаційні димні завали".

"Наші вороги займаються саме цим, не бажаючи зрозуміти, що їхні цілі свідомо ведуть до тотального фіаско. Програшу для всіх. Краху. Апокаліпсису. Коли про колишнє життя доведеться забути на століття, поки не перестануть випромінювати радіацію димні завали", - погрожує він.

Водночас Медведєв заявляє, що росія "такого не допустить".

"Західні країни із сателітами – лише 15% населення планети. Нас набагато більше, і ми набагато сильніші. Спокійна міць нашої великої країни та авторитет її партнерів – запорука збереження майбутнього для всього нашого світу", - вважає він. 

Так багато цікавого в одній заяві. Персона самого медведєва це лакмусовий папірець який має вказувати розвідці та ФСБ, як реагує світ на його заяви. Інший цікавий момент, зникла теза про Крим, як червону лінію застосування ядерної зброї. "Якщо серйозно постане питання про існування самої росії", фраза яка каже про те, що червона лінія дещо змістилася. Погрози ж ядерним апокаліпсисом це просто жага ультимативного впливу на партнерів, але війна це не про кількість населення, це про технології, промисловість, та можливість її мобілізувати - Ред. Останній Бастіон

Читайте також:
Опінії
Головне, що слід розуміти, – росіяни перед втечею розграбують і знищать обладнання. Все для того, щоби ЗАЕС не виробляла електроенергію.
26 травня, 19:33
Війна
«Енергоатом» заявив про ризик ядерної небезпеки
22 травня, 10:10
Війна
Персонал ЗАЕС побоюється аварії рівня Чорнобиля або Фукусіми
21 травня, 15:55
Війна
Загарбники готуються до контрнаступу ЗСУ
19 травня, 12:25
Війна
Рафаель Ґроссі побоюється, що діяльність російського окупаційно-терористичного контингенту в Енергодарі становить загрозу для світу.
10 травня, 21:42
Війна
США не спостерігають ознак зміни позиціювання будь-яких носіїв ядерної зброї росії
10 травня, 11:36