Світ за крок від «ядерного знищення», - Антоніу Гутерреш

СВІТ
02 серпня, 14:29
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш

«Поки що нам надзвичайно щастило. Але удача – це не стратегія»

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що світ зіткнувся з ядерною небезпекою, небаченою з часів холодної війни.

Про це інформує Sky News.

Ядерна загроза стоїть на порядку денному зустрічі в Нью-Йорку країн, які підписали договір про нерозповсюдження ядерної зброї.

Загрози, які виникають через війну в Україні, а також в Азії та на Близькому Сході, відділяють світ від ядерного знищення «одним лише одним непорозумінням, одним прорахунком», – заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Гутерреш на переговорах у Нью-Йорку сказав офіційним особам, що це «час ядерної небезпеки, якої не було з часів розпалу холодної війни».

«Поки що нам надзвичайно щастило. Але удача – це не стратегія», – сказав він.

Гутерреш зазначив, що удача – це також не захист від геополітичної напруженості, яка переростає в ядерний конфлікт.

Схоже, що Антоніу Гутерреш почав повертатися до реальності та відійшов від шокового стану після розмови з кремлівським бункерним щуром владіміром путіним. Але чи не запізно настало прозріння для Гутерреша ? І ми так і не почули реальних пропозицій від ООН, як уникнути ядерної загрози... Антоніу Гутерреш продовжує виголошувати пафосні промови, а ООН продовжує демонструвати свою імпотентність.

Читайте також:
Економіка
Не отримавши бажаного ефекту від повернення "драконівських" акцизів і мит на імпорт автомобілів, уряд вирішив узятися за весь імпорт.
04 серпня, 19:27
Економіка
До Верховної Ради України внесено законопроєкт №7429 щодо змін до поточного державного бюджету, ініціатори – Кабінет Міністрів.
19 липня, 07:09
Опінії
От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.
18 липня, 12:25
Опінії
Представники команди Володимира Зеленського все частіше перевищують повноваження, забуваючи про конституційні права і обов'язки.
11 липня, 19:23
Опінії
Поки українські захисники стримують широкомасштабну російську агресію у тилу розгорнуто передвиборчу кампанію. Поки приховано і недолуго.
09 липня, 09:33
Опінії
Особливо швидко звикає до теплої ванни челядь. Доки господар з неї відлучився.
04 липня, 16:45