Світ занадто довго шукає шляхи, щоб привести до тями росію

СВІТ
16 березня, 21:15
Світ занадто довго шукає шляхи, щоб привести до тями росію

Рефат Чубаров висловився про реакцію міжнародної спільноти на окупацію Криму

Міжнародна спільнота занадто довго шукає механізми, за допомогою яких було б можливо "привести до тями" державу-терориста.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав у Facebook, передає медіа агенція "Останній Бастіон".

"Нестерпні 9 років російської окупації Криму зумовлені тим, що міжнародне співтовариство занадто довго шукає механізми, за допомогою яких було б можливо "привести до тями" державу - терориста, яка до того ж є постійним членом Ради Безпеки ООН і володіє потужним ядерним арсеналом.

Смішно стверджувати, як це люблять робити кремлівські сидільці, що, мовляв, у 2014 році Крим зробив "свій історичний вибір на користь росії". Незважаючи на те, що в Криму завжди були помітні проросійські настрої (ну як же без них, оскільки після вигнання у 1944 році корінного кримськотатарського народу, москва заселила півострів переселенцями з внутрішніх областей росії), кількість прихильників російського статусу Криму наприкінці 2013 року серед жителів Криму не перевищувало 30-34%.

Пьяную, обоссавшуюся, сучью халявщицу, приволочённую в Крым на штыках российской армии в феврале-марте 2014 года, в течение 9 лет все еще пытаются выдать за "русскую весну".

Окупований рф Крим сьогодні: позасудові страти, насильницькі викрадення та зникнення, політично мотивовані переслідування та утиски, залякування, довільні затримання та арешти, тортури та жорстоке поводження, зокрема з метою домогтися потрібних свідчень, поміщення у психіатричний стаціонар, примусове переміщення/депортація заарештованих з Криму до російської федерації, а також посягання на інші основні свободи, включаючи свободу вираження думок, свободу релігії чи переконань, свободу асоціації та право на мирні збори", - заявив Чубаров.

Читайте також:
Війна
Одна з ракет влучила в багатоповерхівку
22 березня, 13:38
Війна
В результаті атаки троє загиблих, семеро поранених
22 березня, 08:44
Світ
Це виглядає як мінімум дивно
21 березня, 15:35
Світ
Сейм визнав, що ПВК "Вагнер" є терористичною організацією, а її члени та найманці становлять загрозу безпеці держави та суспільства
14 березня, 13:15
Війна
Одна людина загинула, 3 цивільних дістали поранення.
14 березня, 11:05
Війна
Терорист зробив абсурдну заяву щодо майбутніх виборів президента України
11 березня, 15:44