Світ занадто довго шукає шляхи, щоб привести до тями росію

СВІТ
16.03.2023, 21:15
Світ занадто довго шукає шляхи, щоб привести до тями росію

Рефат Чубаров висловився про реакцію міжнародної спільноти на окупацію Криму

Міжнародна спільнота занадто довго шукає механізми, за допомогою яких було б можливо "привести до тями" державу-терориста.

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав у Facebook, передає медіа агенція "Останній Бастіон".

"Нестерпні 9 років російської окупації Криму зумовлені тим, що міжнародне співтовариство занадто довго шукає механізми, за допомогою яких було б можливо "привести до тями" державу - терориста, яка до того ж є постійним членом Ради Безпеки ООН і володіє потужним ядерним арсеналом.

Смішно стверджувати, як це люблять робити кремлівські сидільці, що, мовляв, у 2014 році Крим зробив "свій історичний вибір на користь росії". Незважаючи на те, що в Криму завжди були помітні проросійські настрої (ну як же без них, оскільки після вигнання у 1944 році корінного кримськотатарського народу, москва заселила півострів переселенцями з внутрішніх областей росії), кількість прихильників російського статусу Криму наприкінці 2013 року серед жителів Криму не перевищувало 30-34%.

Пьяную, обоссавшуюся, сучью халявщицу, приволочённую в Крым на штыках российской армии в феврале-марте 2014 года, в течение 9 лет все еще пытаются выдать за "русскую весну".

Окупований рф Крим сьогодні: позасудові страти, насильницькі викрадення та зникнення, політично мотивовані переслідування та утиски, залякування, довільні затримання та арешти, тортури та жорстоке поводження, зокрема з метою домогтися потрібних свідчень, поміщення у психіатричний стаціонар, примусове переміщення/депортація заарештованих з Криму до російської федерації, а також посягання на інші основні свободи, включаючи свободу вираження думок, свободу релігії чи переконань, свободу асоціації та право на мирні збори", - заявив Чубаров.

Читайте також:
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
вчора, 13:47
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03
Війна
По місту вдарили трьома ракетами. Внаслідок удару загинули щонайменше чотири людини та ще п’ять отримали травми.
17 квітня, 10:35
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15